szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - dolegliwości-odpowiem na pytania!!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,
Napisano: Treść:
dominikasz
2006-02-13
Email
Cześc brzuchy!ja ciąze mam juz za sobą.Był to cięzki dla mnie okres.miałam chyba wszystkie dolegliwoścłacznie z cukrzycą nadcisnieniem problemami z sercem itd.To wszystko skłoniło mnie do poszerzenie wiedzy medycznej na temat ciązy zreszta mój lekarz wiedzac ze to mnie bardzo interesuje starał mi sie wszystko wyjaśniać bardzo dokładnie.Jesli tylko mogę wam pomóc-spróbuje.
pinkie
2006-05-16
19:54:45
Email
Livia, mam dokładnie to samo: biały budyń.Od samego początku. A teraz coraz więcej (35 tydz). To normalne. Zawsze możesz poprosić o badanie mikrobiologiczne u swojego lekarza, jeśli tak Cię to niepokoi.
livia
2006-05-16
21:15:04
Email
troche sie uspokoilam ale normalnie sie to leczy a teraz co? to nie ma wplywu na mojego pieszczoszka, albo potem poród?
pinkie
2006-05-16
23:02:22
Email
Oczywiście, ze się leczy. Lepiej wyleczyć stan zapalny, niż z tym chodzić w ciąży. Lekarz przepisze odpowiednie globulki. Jeżeli w ogóle będą potrzebne, bo bardzo możliwe, ze ta wydzielina nie jest patologiczna.
livia
2006-05-17
07:08:49
Email
kolejna sprawa, chyba wazniejsza to to ze cala noc nie spalam, podobnie jak w ostatnim tygodniu...boli mnie brzuch ale caly,a twardy jak by mial zaraz peknac,ani na lewym ani na prawym ani na plecach nie da sie wytrzymac,lekarza mam dopiero 26....help a wogóle jak sie powinno spac, bo budze sie z podkurczonymi nogami a to jego chyba gniecie albo ni e moze sie wyprostowac, a miesnie mnie bola przeokrutnie, to normalne, tego jest tak duzo...prosze powiedzcie
pinkie
2006-05-17
09:28:50
Email
Musisz sie skontaktować z lekarzem, koniecznie. Ja też to miałam, zadzwoniłam, pojechałam do lekarza do szpitala, dostałam leki i ten ciągły skurcz mi przeszedł, natomiast ciągle mam krótkotrwałe skurcze, które nie sa niebezpieczne, bo nie rozwiera mi się szyjka. I nie należy się głaskac po brzuchu za często! O tym była już też mowa na forum.
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum