szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - dolegliwości-odpowiem na pytania!!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna
Napisano: Treść:
dominikasz
2006-02-13
Email
Cześc brzuchy!ja ciąze mam juz za sobą.Był to cięzki dla mnie okres.miałam chyba wszystkie dolegliwoścłacznie z cukrzycą nadcisnieniem problemami z sercem itd.To wszystko skłoniło mnie do poszerzenie wiedzy medycznej na temat ciązy zreszta mój lekarz wiedzac ze to mnie bardzo interesuje starał mi sie wszystko wyjaśniać bardzo dokładnie.Jesli tylko mogę wam pomóc-spróbuje.
Inka
2006-02-20
13:50:32
Email
Polishgirl jak fajnie ze jeszcze jestes z nami!!! juz myslalam ze sie rozsypalas!!!!!
polishgirl
2006-02-20
14:00:41
Email
Jestem , jestem. Chetnie bym sie rozsypala ;-) ale niestety nic z tego. Nie mam zadnych objawów, oprócz bolących krzyzy i tej piekącej skóry ochhhh.
ilona81
2006-02-20
19:00:53
Email
polishgirl a w którym jesetś tygodniu.. ? ja w 32
polishgirl
2006-02-20
19:59:48
Email
Ilona , ja jestem w 37 tyg.
ilona81
2006-02-21
15:10:00
Email
O! Gratuluje.. jesteś juz w terminie :D
polishgirl
2006-02-21
15:36:16
Email
No jestem , jestem, ale niestety nic sie nie dzieje jak narazie. mam nadzieje ze juz cos sie zacznie w nastepnym tygodniu
ilona81
2006-02-21
16:23:48
Email
Spokojnie..;) lepiej pozniej niż za wczesnie ;) widocznie maluszkowi dobrze w twoim brzuszku ;) ja ciekawa jestem jak to bedize u mnie.. bliźnieta..mówią,że 35 tydzień dla bliźniąt to tak jak 37 dla pojedyńczej ciąży..hmm.. samajestem ciekawa jak to bedzie ;) a tobie życze powodzenia.. wez sie za przysiady, mycie okien.. no i oczywiście sex.. :P
Inka
2006-02-21
21:12:20
Email
A ja koncze 37 tydzien.
ilona81
2006-02-22
10:43:45
Email
Tez juz chciałabym być tak daleko :P
basiulek
2006-03-07
11:58:04
Email
Dominiko, moze mi podpowiesz co to jest? jestem w 16 tc i od jakiegos czasu odczuwam dyskomfort przy chodzeniu, jest to takie dziwne uczucie jakby mialo mi cos wyleciec, ale nic sie nie dzieje. mam przy tym jakas wydzieline o konsystencji krochmalu, ale podobno to normalne. nie odczuwam przy tym silnych skurczy, jedynie delikatne, na które gin kazal brac no-spe. czy mozliwe abym w tym okresie miala wiekszy nacisk na pecherz niz w pierwszych miesiacach? prosze odpowiedz na moje pytanka.
Basia 26
2006-03-07
12:20:10
Email
basiu może po prostu tak reagują twoje wiezadła podtrzymujace macicę. z reszta raczej u kazdej kobiety tak jest. więzadła się naciągają, podtrzymują coraz wiekszy ciężar, więc pobolewają. to naturalne. ponadto podczas ciąży mogą wystąpic obfite upławy, o których trzeba podyskutowac z lekarzem. czasem wystąpia one wczesniej, czasem póxniej, ale przeważnie każda kobieta je ma. bez wkładki ani rusz :)
basiulek
2006-03-07
17:36:46
Email
dziekuje za odpowiedz
ilona81
2006-03-08
14:16:44
Email
Tak, tak..wkładki idą u mnie jak woda..:P a to o czym mówisz..jakby miało coś wypaść..uczucie parcia na krocze..też mam to od dłuższego czasu..siedząc na kibelku boję się kichnąć czy smarkać, by dzieciaczki nie wypadły :P ale to normalne.. moze masz szyjkę skróconą.. przynajmniej u mnie tak jest..szyjka zaczęła sie skrać i pojawiło sie to uczucie..:/ ważne, ze nie masz rozwarcia, wtedy połozyli by cię jeszcze do szpitala :/ nospa nie wystarczyłaby, niestety :/
ilona81
2006-03-08
14:19:08
Email
a..Polishgirl.. piekąca skóra.. juz miałąm tydzień spokoju..:D zadowolona, ze przeszło..to niestety zaś sie zaczeło..wydaje mi się, ze ma to związek z faktem iż brzuszek opada coraz to niżej..i ciągnię skórę w dół..a ta, biedna nie potrafi utrzymać ciężaru :( dlatego tak cierpimy..
livia
2006-05-16
19:00:23
Email
a upławy...biały budyn...to raczej nienormalne prawda??? 20 tydzien... troche sie boje czemu sa.
pinkie
2006-05-16
19:54:45
Email
Livia, mam dokładnie to samo: biały budyń.Od samego początku. A teraz coraz więcej (35 tydz). To normalne. Zawsze możesz poprosić o badanie mikrobiologiczne u swojego lekarza, jeśli tak Cię to niepokoi.
livia
2006-05-16
21:15:04
Email
troche sie uspokoilam ale normalnie sie to leczy a teraz co? to nie ma wplywu na mojego pieszczoszka, albo potem poród?
pinkie
2006-05-16
23:02:22
Email
Oczywiście, ze się leczy. Lepiej wyleczyć stan zapalny, niż z tym chodzić w ciąży. Lekarz przepisze odpowiednie globulki. Jeżeli w ogóle będą potrzebne, bo bardzo możliwe, ze ta wydzielina nie jest patologiczna.
livia
2006-05-17
07:08:49
Email
kolejna sprawa, chyba wazniejsza to to ze cala noc nie spalam, podobnie jak w ostatnim tygodniu...boli mnie brzuch ale caly,a twardy jak by mial zaraz peknac,ani na lewym ani na prawym ani na plecach nie da sie wytrzymac,lekarza mam dopiero 26....help a wogóle jak sie powinno spac, bo budze sie z podkurczonymi nogami a to jego chyba gniecie albo ni e moze sie wyprostowac, a miesnie mnie bola przeokrutnie, to normalne, tego jest tak duzo...prosze powiedzcie
pinkie
2006-05-17
09:28:50
Email
Musisz sie skontaktować z lekarzem, koniecznie. Ja też to miałam, zadzwoniłam, pojechałam do lekarza do szpitala, dostałam leki i ten ciągły skurcz mi przeszedł, natomiast ciągle mam krótkotrwałe skurcze, które nie sa niebezpieczne, bo nie rozwiera mi się szyjka. I nie należy się głaskac po brzuchu za często! O tym była już też mowa na forum.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum