szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - zarodek, pęcherzyk i usg...


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,
Napisano: Treść:
agnieszka74
2006-02-03
Email
Hej Dziewczyny !!!
Moja koleżanka niby jest w początkowch tygodniach ciąży, ale na usg w pęcherzyku nie widac zarodka...
Wkońcu ona nie wie co ma o tym mysleć..
Czy któraś z Was miała taki przypadek..???


Goga66
2006-02-20
11:23:37
Email
http://www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=10929&start=30&postdays=0&postorder=asc&highlight= to jest link do tego forum i tego wątku. Trzymaj się - na pewno będzie dobrze i zajdziesz oraz donosisz ciążę
Goga66
2006-02-20
11:27:26
Email
koniecznie zajrzyj na to forum, część dziewczyn w ogóle nie miała problemów z ciążą - może poprawi Ci to humor. Ściskam mocno
rozan
2006-02-20
14:34:03
Email
Dzięki Goga66 Byłam juz na tym forum i czytałam wypowiedzi dziewczyn. Poprostu ciężko mi teraz wierzyć, chyba nie chcę się nastawiać a potem...... Nie chcę już tego przeżywać... Wiem że muszę być silna i myśleć optymistycznie. Na razie czekam na pierwszy okres a potem mam iśc na kontrolne USG. Dopiero jak usłysze od mojej p. doktor że wszystko jest w porządku i że bez problemów możemy się starać o dzidziusia odetchnę z ulga. Choć serce będzie boleć chyba przez całe życie.... DZIEKI za ciepłe słowa
Michalina
2006-02-20
14:54:19
Email
Rozan, Olcia - straciłyście Dzidziusie i macie prawo czuć się źle i płakać. Mam nadzieję, ze macie kogoś z kim mogłybyście porozmawiać, wygadać się, wyrzucić emocje, żal i, że ten ktoś nie zbagatelizuje Waszej tragedii. Trzymajcie się Kochane.
rozan
2006-02-20
15:15:27
Email
Olcia Trzymaj się. Wydawało mi się, że po zabiegu jest jeszcze gorzej. Ale ta nadzieja, która tli się w środku, że jeszcze może będzie dobrze jest chyba bardziej męcząca. Teraz po zabiegu też nie jest łatwo. Chodzę to na kogoś nakrzyczę to wybuchnę płaczem.... Ciężko jest... Myślę, że z biegiem czasu powoli wrócę do jakotakiej równowagi psychicznej, jednak blizna pozostanie.... Boję się kontrolnego badania USG, ale muszę wierzyć, że będzie dobrze. Zobaczysz u Ciebie też się wszystko ułoży. Tak po prostu miało być. Usłyszałam od jednej osoby, że to jest dar, którego teraz nie doceniamy.... Trzymaj się ciepło. Jestem z Tobą. Gdybyś chciała pogadać, zapytać o coś to pisz. Pozdrawiam Was wszystkie
Olcia
2006-02-22
09:59:18
Email
Rozan Masz rację, to czekanie jest koszmarem. Los czasem jest tak złośliwy. Jednak dzięki wsparciu zaczynam wierzyć że słońce dla nas w końcu zaświeci.

rozan
2006-02-23
12:29:44
Email
Dokładnie Musimy tak myśleć. Człowiek by zwariował gdyby nie miał nadziei... Ważne jest, że masz wsparcie. To na prawdę dużo daje. Dlatego fajne jest to, że jest to forum. Są tu ludzie, którzy Cię na prawdę rozumieją. W kazdym razie mi to bardzo pomogło. Trzymaj się dzielnie. I pisz co u Ciebie. A może gdzieś koło czerwca obie podzielimy się radosnymi wiadomościami, że nosimy pod serduszkami malutkie życia. Bedzie dobrze. Jesteśmy z Tobą. Trzymaj się cieplutko.
melonik
2006-09-15
01:51:14
Email
witajcie.ostatni okres mialam 2 sierpnia.podobno jest w ciazy ale pecherzyka nie widac.Bylam u dwoch ginekologow i obaj nie potrafia nic powiedziec.mam zrobic badania HCG.martwie sie.mialyscie podobne przypadki?
bangla
2006-09-15
17:47:14
Email
hej melonik mam dokladnie ten sam problem i nie wiem co mam robic. ostatni okres dostalam 2 sierpnia moje jajo plodowe ma wielkosc 15mm ale nie ma plodu
bangla
2006-09-17
20:50:17
Email
czy puste jajo plodowe 15mm jest duze czy jeszcze moze sie pojawic zarodek??
sylwia.....
2006-11-09
13:34:47
Email
witam jestem w 6 tygodniu ciąży (tak wyliczył lekarz z daty ostatniej miesiączki). Zrobił mi usg i stwierdził, że z usg wynika ze jestem dopiero w 4 tygodniu ciąży. Spytałam co to oznacza ale mnie zbył. Powiedział żebym przyszła za 2 tygodnie to zrobi mi jeszcze raz usg "i zobaczymy co dalej". Powiedzcie mi co mam o tym myśleć.
ciekawa
2006-11-09
13:39:47
Email
To zupełnie prawidłowe tylko szkoda ze ci nic nie wyjaśnił. Wiek ciazy liczy sie od pierwszego dnia miesiaczki i według tego co pokazuje usg. Bo przecież zapłodnienie nastapiło kilka dni później. Ja jestem w 9 tygoniu ciaży ale na usg wiek ciaży jest ok 2 tyg mniejszy. Dlatego wyznacza sie dwa terminy porodu. jeden z wyliczen jeden z usg.
Madzik_jg
2009-08-21
15:31:44
Email
Witam! Jestem w 8 tygodniu ciąży (4. tydzień od zapłodnienia). Byłam ostatnio na USG dopochwowym i lekarz powidział, że nie widzi elementów zarodka w pęcherzyku.. Pęcherzyk ma 11 mm i stale rośnie.. Poprosiłam go o tydzień czasu.. Jezeli nic sie nie rozwinie bede miala lyzeczkowanie.. Czy któraś z Was wie kiedy powiino byc widac elementy płodu?? Pomozcie..
ciekawa
2009-08-23
19:14:17
Email
No właśnie mniej więcej w tym okresie. Musisz jeszcze raz mieć badania i wszystko się wyjaśni. Może po prostu pęcherzyk jest pusty-to się zdarza. wtedy nie ma rady trzeba go usunąć żebyś mogła zajść w zdrową ciążę. Trzymam kciuki.
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum