szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Ciezarne z Poznania???


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,
Napisano: Treść:
bondyrka
2006-01-19
Email
Czy jest jakas ciezarna z Poznania,ja jestem w 29t.c. Fajnie byloby pogadac z jakas dziewczyna,ktora ma podobne problemy,odezwijcie sie!!!
bondyrka
2006-02-11
18:01:33
Email
Dzieki Kasiulka za wszystkie informacje,zazdroszcze,ze masz juz swoja kruszynke przy serduszku,ale chyba Ci sie pomylilo pisza 12 tygodniowej,Twoja dzidzia ma 12 ale dni prawda? Pozdrawiam was goraco
Kasiula30
2006-02-15
13:21:58
Email
12-dniową jasne że tak !! Jestem nieco zakręcona ;o) ale pozytywnie mam nadzieję.Jeśli będziecie miały ochotę wypowiedzcie się na temat niechcianych albo nachalnych gości po urodzeniu dzieciątka...wizyta za wizytą,zaczęlo się w szpitalu,ale nikt nie pyta czy tego sobie życzymy. Co robić z teściową,której się wydaje,że to jej dziecko...okropieństwo, przy tych pięknych uczuciach,które się pojawiają ,pojawia się i teściowa i goście.Może to mój baby blues...gdzieś był temat na forum nieporszeni goście..muszę poszukać.....Niektóre z was mają to przed sobą a ja jestem w trakcie i mówię poród to pikuś ale goście to zmora...Dziś pozdrawiam już 2- tygodniwą córeczką.
mati81
2006-03-01
10:47:51
Email
Hej dziewczyny dopiero teraz przeczytałam wasze posty bo mało tu zagladam- przestałam być brzuchatką 11 czerwca 2005 roku a teraz mam śliczna córcię Zuzanne. Ja też jestem pyrką, przez 2 lata mieszkałam w Poznaniu przy Kaponierze, A POTEM PRZEZ TRZY LATA w SUCHYM lESIE TU POZDROWIONKA DLA magdy:))) teraz mieszkam 20 kilometrów pod poznaniem i troche mi tęskno do miasta:) a z dzidzia i bez prawa jazdy to ciężko sie tam wybrac :( Gorąco pozdrawiam wszystkie PYRKI i ciesze sie ze jest nas tutaj troche;)
Magdalenka
2006-03-04
17:05:59
Email
witam babeczki, tej!!! ;-) mnie na szczescie ominely wizyty gosci, ze wzgledu na odleglosc, wlasnie. ale szczerze powiem, ze chcialabym zeby moja mama albo tesciowa byla ze mna po porodzie. ktokolwiek. ciezko przechodzilam ten czas. bylo mi bardzo zle, maialm depresje. teraz tez zreszta nachodz mnie takie mysli, ale jakos sobie radze. smutno tak daleko od domu. bukiaki, magda
Alma_Matter
2013-01-08
13:18:26
Email
Witam Wszystkie Panie:-) Jestem położną z Centrum Edukacji Przedporodowej. Zapraszam Was do naszej BEZPŁATNEJ szkoły rodzenia. Podczas naszych zajęć nie tylko pomożemy rozwiać Wasze wątpliwości odnośnie ciąży i porodu, ale zapewnimy również opiekę po porodową przez położną środowiskowo - rodzinną. Nasze Centrum mieści się na Ul. Szczepanowskiego 8 w Poznaniu. Prosimy odwiedzić naszą stronę internetową: almamatter.edu.pl . Informację uzyskacie Panie pod adresem: biuro@almamatter.edu.pl lub pod numerem telefonu: 504-333-188

Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum