szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Kinia chodzi!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Kamila
2005-09-15
Email
Chciałabym się pochwalić wszystkim internetowym ciotkom Kindziora, że moja córka parę dni temu zaczęła chodzić! Jest taka dumna z siebie jak idzie :) ale chyba najbardziej to mama, dziadkowie i wujek :)
Julia
2007-10-06
20:15:27
Email
A ja jakoś tak inaczej podchodzę do sprawy, chyba jestem niepoprawną optymistką, bo na razie w ogóle nie myślę o wydatkach na kształcenie itp, zresztą myślę, że na wielu rzeczach można zaoszczędzić, dzieci mogą korzystać z tych samych książek, ubrań, jeśli są w dobrym stanie i nie muszą mieć najlepszych zabawek. A trzecie dziecko...kto wie, ale jeśli już to za jakieś 4-5 lat. A może wcale, ale jeśli nie to na pewno nie z powodów finansowych.
Kamila
2007-10-08
08:41:39
Email
Julia, zazdroszczę CI takiego myślenia! Zawsze chciałam być taką niepoprawną optymistką ;-) ale chyba życie dało mi za mocnego kopa w tyłek i teraz zwyczajnie się boję.. ale co do dzieci to już podjęłam decyzję, raczej zgodnie podjęliśmy :-) co do oszczędzania.. to akurat na książkach chyba nie dałybyśmy rady uszczknąć grosza, bo sama wiesz, że teraz książki zmieniają się z roku na rok.. to nie to samo co kiedyś, jak my sie uczyłyśmy, że rodzenństwo miało te same książki przez całe 8. lat szkoły podstawowej.. ten system, ten kraj doprowadzi tej naród do nędzy :( jak oglądam spoty reklmowe PODZIEL SIĘ POSIŁKIEM, to mnie dreszcze przechodzą.. nie mogę pojąć ja dziecko może być głodne??? Ale Julio, Tobie jak widać macierzyństwo służy nad wyraz! Więc do dzieła :)
Agata
2007-10-09
12:47:40
Email
No cóż ...póki co czekam na drugiego bobaska...ALE....nie mówię NIE co do trzeciego.
Zobaczymy jak będzie....ale u mnie też zawsze jakoś trójka brzdąców siedziała w głowie. Julia - chyba mamy podobne podejście:)
Kamila
2008-01-20
15:36:32
Email
I znów się chwalę :) tak jak 3. lata temu mówiłam, że Kinia zaczęła chodzić, tak wczoraj mój synio przetuptał cały pokój! Cudak mój :) A jaki dumny! Buziaki!
kyja
2008-01-20
17:07:58
Email
Gratulacje dla Konradka!!!!mały tuptuś;)))a czas leci tak szybko,że hej;))))
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum