szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Kinia chodzi!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
Kamila
2005-09-15
Email
Chciałabym się pochwalić wszystkim internetowym ciotkom Kindziora, że moja córka parę dni temu zaczęła chodzić! Jest taka dumna z siebie jak idzie :) ale chyba najbardziej to mama, dziadkowie i wujek :)
agnieszka74
2005-09-15
21:14:34
Email
Kamila !!
Nasze gratulacje !!!
Ucałuj ślicznego Kindziorka !!!!

punta
2005-09-15
21:31:58
Email
No to GRATULACJE!!!!!!!!
Anna
2005-09-16
16:10:15
Email
Brawo Kinguś! Miłoszek (twój rówieśnik) jeszcze nie opanował tej sztuki, ale jeśli wdał się w tej materii w mamusię to musimy się mocno uzbroić w cierpliwość.
MoNiSiA
2005-09-16
22:53:54
Email
To najlepsza wiadomość jaką dzisiaj słyszę (czytam) :) Moje gratulacje!!!
Agata
2005-09-17
21:45:46
Email
No super!!! To teraz Kindziorek dopiero zacznie "zwiedzać świat". Barzdo się cieszę........i tak sobie myślę...jak ten czas szybko leci - niedawno Kinia była taka malusia a teraz proszę...już tupta - Tuptuś jeden:)
emka
2005-09-19
23:06:58
Email
Gratulacje Kinguniu :)))
Julia
2005-09-23
20:17:34
Email
My też bardzo bardzo się cieszymy! Gratulujemy i sciskamy Kinię mooocno :o)
kyja
2005-09-24
10:12:14
Email
to super!!!!zazdroszczę Wam;-)))nasz Misiut, choć starszy od Kini o parę tygodni, jeszcze nie chodzi- nie mogę się doczekać jego pierwszych samodzielnych kroczków;-))ukochaj Tuptusia;-))))
Agata
2007-10-03
17:22:48
Email
Kamila pamiętasz????? Tak wyciągnęłam sobie ten stary temat, bo pewnie niedługo to o Kondim tak będziesz pisać.
A tak swoją drogą to lubię powspominać te stare tematy. Szkoda, że archiwum nie działa.
Kamila
2007-10-04
14:20:25
Email
Agata, jak mogłabym zapomnieć??? Kurcze.. kiedy to było? Zaraz Kondzio będzie śmigał ;-) ja też często czytam te nasze stare wątki.. szkoda, że nie ma archiwum, pewnie uśmiałybyśmy się z naszych wcześniejszych problemów hahaha jakie teraz mądre jesteśmy, co? ;-) Dużo starcyh forumek uciekło.. Sylwii nie widać, o Jagodzie to już nawet nie wspomnę, Punta, Emka, Mała, Asia... ehhhh stare, dobre czasy... babochy, gdzie jesteście???
sylwetka
2007-10-04
20:49:10
Email
Jestem jestem całkiem zajęta staraniem o drugiego bobaska :-)trochę długo to trwa(już ok.10m-cy) poza tm angażująca praca(w gimnazjum)jestem opiekunem SU i uwielbiam to. Cóż jeszcze, pracując do 15, potem obiad, zabawa z córcią, kawałek wieczoru dla siebie. A za starymi wątkami też tęsknię ech...
Julia
2007-10-05
14:31:36
Email
Sylwetka ale fajnie, może wkrótce do nas dołączysz? :o) Trzymam kciuki! Dziewczyny ale ten czas leci, sentymentalnie się zrobiło. Ja się strasznie wzruszam jak oglądam zdjęcia Bartka jak był malutki, a tu już kolejne śpioszki Jaśka muszę odkładać na bok, bo za małe :o( Łezka się w oku kręci. Chyba będziemy się musieli z mężem postarać o trzecie? ;o) A swoją drogą ostatnio się zastanawiałam, która jako pierwsza założy temat "klub mam trójki"? :o) Mamy jakieś ochotniczki? ;o)
Kamila
2007-10-05
15:26:29
Email
No Julio, nie spodziewałam się tego po Tobie hahahaha to się rozkręciłaś :) ja mówie stanowcze NIE. Nie, nie i jeszcze raz nie :) jak pomyślę o wykształceniu tej dwójki, którą już mam... jak patrzę, może liczę kase jaka wydaję na ubrania... nie dam rady finansowo... jak to mówi mój mąż - mamy już 2. mercedesy w domu i wystarczy :) Ale innym nie żałuję! Julio, do roboty!
sylwetka
2007-10-05
23:33:00
Email
Julka a ja zawsze marzyłam o trójce dzieci, ale podejść mocno stąpającego po ziemi męża uświadamia mi to o czym isze Kamila, mercedes klasy a razy dwa, no mże pociągniemy ale 3 to luksus zarezerwowany dla marzeń.Buziaki Ziomalki i cóż, która może to do boju ;-)
sylwetka
2007-10-05
23:33:38
Email
Sorki za błędy: podejście i podejście
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum