szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Zabawki dla niemowlaków


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
MoNiSiA
2005-08-17
Email
Proszę pomóżcie mi! Jakie są odpowiednie zabawki dla niemolaka? Chodzi mi o to co warto kupić? Maty, stojaczki? Co naprawdę posłuży i będzie cieszyć malucha? Dzięki wielkie kobitki :*
kyja
2005-08-20
00:27:49
Email
zgadzam się z Michaliną-co do wszelakich opakowań, i sprzętów domowych-one najbardziej interesują dzieciaczki;-)Misio ostatnio przejawia ogromną ciekawość w stosunku do odkurzacza-gdy odkurzam, do kosza ze śmieciami, do butelek po wodzie mineralnej, itp.
emka
2005-08-20
23:37:01
Email
Tak Ania też lubi takie "zabawki". Paczka flipsów, kartki papieru, chusteczki (i takie zwykłe małe opakowanie jednorazowych i takie rwane z kartonowego pudełka). Uwielbia się też bawić butelką z wodą (wody tylko troszkę żeby nie było zaciężko). Poza tym mój kalendarzyk, szczotka do włosów (jej z mięciutkim włosem), krem do rąk i wszelkie piłeczki. Znad morza przywieźliśmy takie z kolcami.
Trzeba patrzeć czy nie da się nic urwać i nie ma małych i ostrych elementów i już :)
Lubi tez bawić się marchewką. Tylko że potem ubranko jest pomarańczowe. Równiez opakowanie na smoczek (takie plastikowe do przechowywania go) jest fajne do gryzienia ;) Oj lista długa jest :)))
Julia
2005-08-21
19:42:04
Email
Ja też potwierdzam to, co piszą dziewczyny. Ostatnio kupiłam Bartkowi drewniane klocki. Wybuliłam na nie 34 zł, a jego najbardziej zainteresowało tekturowe opakowanie :o) Poza tym też uwielbia butelki po wodzie mineralnej, o chusteczkach to już kiedyś pisałam. Lubi przy śniadaniu pobawić się pokrywkami od masła i serków, poza tym uwielbia piloty od wszelkiego rodzaju sprzętów no i komórki. A ostatnio dobiera mi się do kaset magnetofonowych na półce tv. Koszmar ;o)
kyja
2005-08-21
21:07:50
Email
Julia! Misiut juz nam zniszczyl pare kaset-jak na reklamie w tv-ciagnął tasme;-]]]dobieral sie do plyt cd-juz stoja na oknie;-]]]]
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum