Happy mum - odzież ciążowa, odzież dla dzieci, moda ciążowa. Sklep, forum, porady ciążowe.
[Rozmiar: 18178 bajtów]
szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Zabawki dla niemowlaków

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
MoNiSiA
2005-08-17
Email
Prosz? pomó?cie mi! Jakie s? odpowiednie zabawki dla niemolaka? Chodzi mi o to co warto kupi?? Maty, stojaczki? Co naprawd? pos?u?y i b?dzie cieszy? malucha? Dzi?ki wielkie kobitki :*
Anula
2005-08-17
23:24:01
Email
Monisiu dla Twojej Julii najpierw najbardziej przydadz? si? grzechotki i gryzaczki (zwró? uwag? aby uchwyt by? na tyle w?ski aby da? si? ?atwo uchwyci? nieporadnym paluszkom) oraz karuzela do powieszenia nad ?ó?eczkiem, wózkiem (np. z pozytywk?). Od mniej wi?cej 3-go miesi?ca przydaje si? le?aczek-bujaczek (dziecko ruszaj?c si? samo si? w nim buja), ja przykr?cam do niego karuzel?. Pluszaki na razie odpadaj? bo dziecko wszysko bierze do buzi. Maty te? wydaj? si? ciekawe, równie? te nad którymi s? pa??ki z powieszonmi zabawkami, ale ja takiej nie mam. Mam natomiast kojec i to jest mój najlepszy zakup-kupi?am od znajomej po jej bli?niakach za 200 z?. Jest du?y, o wymiarach 2x2 metry (drabinki-szczebelki, takie jak w ?ó?eczku, zrobi? jej na zamówienie stolarz-pono? za grosze a ona dokupi?a tylko materac i to on by? dro?szy, pewnie dlatego ?e jest du?y i gruby-ma grubo?? 2 materacyków ?ó?eczkowych). Ale na prawd? si? op?aca bo w takim kojcu jest du?o miejsca, dziecko mo?e sobie le?e?, siedzie?, sta?, chodzi?, raczkowa? i jak nawet upadnie to nic mu si? nie stanie. Nie jest te? dziecku od pod?ogi zimno. Maluszek mo?e te? trzyma? si? za szczebelki i próbowa? wstawa?. Rewelacja-trzeba mie? tylko du?y pokój bo zajmuje do?? du?o miejsca, ale mo?na w nim te? trzyma? wszystkie zabawki, wówczas nie ma wra?enia ba?aganu. Spokojnie mie?ci si? w nim 2-3 dzieci (np. jak kole?anka wpadnie z dzieckiem na pogaduchy). Bez porównania z kojcami z siatki wielko?ci ?ózeczka. Gor?co polecam rozejrze? si? za takim wynalazkiem bo to dobra inwestycja na 1 i 2 rok ?ycia dziecka. A na materacu zawsze mo?na po?o?y? niespodziewanych go?ci. Znajoma u?ywa?a te? u?o?onych w kwadrat samych drabinek (bez materaca) jako "p?otek" w ?rodku którego sta?a choinka. Mi natomiast jedna z drabinek s?u?y?a jako ruchome (na przylepcu-rzepie) drzwiczki os?aniaj?ce schody w domu.
andzia
2005-08-18
08:48:18
Email
Moja Wiki ma duzo grzechotek ktore stara sie chwytac i trzymac w raczkach to napewno ci sie przyda Monis. Wiki uwielbia muzyke lezy przed tv lub radiu slucha i gada wiec dodatkowo zaczelismy jej kupowac zabawki grajace- uwielbia je strasznie mysle ze Julci tez by sie spodobaly. Buzka dla Malej i Mamy
agnieszka74
2005-08-18
08:52:17
Email
HEJ MONIA !!
JAK BEDZIESZ KUPOWA?A KARUZELE ZWRÓC UWAGE NA SPOSÓB MOCOWANIA (PRZYKR?CANIA)BO NIEKTÓRE NADAJ? SIE TYLKO DO MOCOWANIA DO ?Ó?ECZKA..NIGDZIE WIECEJ NIE PRZYKR?CISZ.
emka
2005-08-18
12:16:08
Email
Fajne te? s? maty na pod?og?.Chodzików nie polecam, poniewa? pó?niej dzieici mog? mie? problemy z chodzeniem i równowag?.
Ania uwoielbia te? rózne grajace zabawki. Ja bardzo lubi? FisherPrice, ale s? drogie. mamy takiego s?onia na kó?kach, Ania go uwielbia i bawi si? nim juz od 4 miesi?cy i ci?gle jej sie nie znudzi? :)

emka
2005-08-18
12:18:20
Email
A moja niunia w kojcu nie chce siedziec. za ma?o tam dla niej miejsca. Kojec dostalismy (na jakis czas) od kumów w ten weekend ale jak na razie Ania go nie olubi?a. Mo?e dlatego ?e ju? si? przyzwyczai?a do kocyka, a poniewa? zaczyna raczkowa? to woli bada? ca?y pokój a nie tylko 1,5 na 1,5 m2 :)
emka
2005-08-18
12:35:10
Email
A to ulubiona grzechotka Ania. W r?czce s? kulki i Anusia uwielbia?a patrze? jak si? przesuwaj?. Swietna te? do gryzienia i ?linienia. Firma Sassy.
Ania te? uwielbia takie zwyk?e gumowe zabawki: ?abka, kotek, najcz??ciej spotykane sa kaczuszki.

emka
2005-08-18
12:38:20
Email
A to grzechotka która jako pierwsz? uda?o jej si? trzyma? w r?czce. Jest b lekka i ma cie?k? r?czk? za która uda?o jej sie chwyci? swoimi ma?ymi ?apkami. To s? oczywi?cie zdj?cia sprzed paru miesi?cy :)

Michalina
2005-08-18
13:45:25
Email
No w?asnie, kojec. Truj? mi o nim babcie, które pilnuj? ?ukasza. W sklepach s? kojce wielko?ci ?ó?eczka turystycznego i w zasadzie nim s?. Watpi? w to aby moje dziecko chcia?o w takim czym? siedzie?. Nigdzie nie widzia?am kojców wi?kszych ni? 120/60 cm. A znowu wydawa? min. 200 z? na co? co nie b?dzie zdawa? egzaminu - troch? bez sensu :(
emka
2005-08-18
14:36:53
Email
Nie daj si?! ;) A jak b?dzie potrzeba zostawienia ?ukszka w bezpiecznym miejscu to zawsze mo?na go na chwilk? od?o?y? do ?ó?eczka :)
agnieszka74
2005-08-18
18:08:39
Email
Ja ostatnio kupi?am kojec. Kuba na pocz?tku nie chcia? w nim siedziec ale dwa dni i siedzi i bawi sie. < br> Przez ten czas moge spokojnie cos zrobic w kuchni czy wyjsc do toalety nie martwi?c sie o to zeby jemu cos sie nie sta?o.
kyja
2005-08-18
19:58:41
Email
ja te? zastanawia?am si? nad kupnem kojca, ale stwierdzi?am,?e jakby co-to wsadz? Misia na chwil? do ?ó?eczka- niech na co? w ko?cu sie przyda;-))).Misio teraz raczkuje jak szalony po domu-jest bardzo szybki, i wkurza si?,gdy na chwil? musi siedzie? w ?ó?eczku-od razu wstaje przy szczbelkach i ?ci?ga wszystko z komody;-),potem krzyczy na mnie;-).A co do zabawek, jakie si? przydaj? maluszkowi-Misio nie mia? maty edukacyjnej, ale mia? tak? zabawk? gimnastyczn? (Canpol Babies)-jak gdzie? znajd? fotk? to wklej?-rodzaj stojaka z grzechtkami-le?a?a na macie ,zabawka by?a umieszczona nad nim-stoj?ca, a on si?ga? po grzechotki, które by?y umocowane do zabawki.Przydadz? si? grzechotki i gryzaczki-w kontrastowych, wyrazistych kolorach-nie za du?o.Reszt? dopisze pó?niej-lec? do domku;-))
MoNiSiA
2005-08-18
21:31:23
Email
A czy które? z Was mia?y jakie? interaktywne zabawki (poza Emk? - super rzeczy :-))) ) dla maluchów? Od jakiego miesi?ca warto takie kupi? i czy maluchy by?y zadowolone? Znacie marki tych zabawek? Dzi?ki wielkie za wszystko :****
kyja
2005-08-19
08:14:08
Email
hmm, ineraktywne-nie wiem jakie zabawki mo?na zaliczy? do interaktywnych, Misio ma super zabawk?-lubi si? ni? bawi?:rodzaj skrzyneczki z otworami o róznych kszta?atach, w te otwory wk?ada si? dopasowane klocki-przy wk?adaniu klocków w otworki skrzyneczka wydaje fajne dzwi?ki;-))Zabawka jest naprawd? fajna, nie sprawdz? w tej chili nazwy firmy-zabawka jest w koszu, a Misio jeszcze ?pi;-)to jest dobra rzecz dla starszych niemowlaków.Misio przez ca?? jesie? uwielbia? tylko jedn? zabawk?-grzechotka pluszowo-plastikowa (psychodeliczny kaczor) o kontrastowych kolorach.Od paru m-cy straci? ni? zaintersowanie.Lubi? te? zwyk?a plastikow? czerwon? grzechotk?-nadal j? lubi.Jak mia? z 5-6 m-cy bardzo lubi? bawi? si? gumow? ksi??eczk?.Misio ju? si? obudzi?-zabawka-skrzyneczka jest firmy Little Tikes;-).Lece do Misia-papa;-)!
MoNiSiA
2005-08-19
08:57:12
Email
Kyja dzi?kuj? bardzo za odp :)
Michalina
2005-08-19
14:20:17
Email
?ukasz ma mat? edukacyjn? (odziedziczon? po dzieciach mojej siostry). Juz w wieku 3 miesi?cy wykazywa? ogromne ni? zainteresowanie. Do pa??ków czesto doczepia?am jeszcze inne zabawki albo stosowa?am zamiennie. Musz? przyzna?, ?e do tej pory (a ?ukasz ma juz przeciez 7 i pó? miesi?ca) lubi si? ni? bawi?. Najcze?ciej przykrywa si? ni? i ja musz? go znale?? i powiedzie? "a kuku". ?ukasza zaczynaj? interesowa? zabawki, które maj? ?wiate?ka i mrugaj?. A najlepsze s? kartony po wszelkiego rodzaju bawide?kach i nie tylko (po butach te? mog? by?), w?asne skarpetki, ogon psa, stojaca na ziemi doniczka z kwiatkiem, przed?u?acz... Pozdrawiam
Strona 1 - 1, 2, następna
Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum