szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Chorobowa lista obecnosci


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,
Napisano: Treść:
Joanna26
2010-02-25
Email
Czy Wasze dzieci czesto choruja? U nas ciagle przeziebienia. Emilka poszla do przedszkola od wrzesnia i polowe czasu chodzi, a polowe choruje. Nic powaznego, ale mam juz dosc tych infekcji... Dzis znowu bylysmy u lekarza, zeby uslyszec (na szczescie!) to co zwykle - osluchowo czysto, uszka czyste. Ale do przedszkola tydzien nie chodzi, bo zdrowa nie jest, ma okropny katar i kaszel. Kolejny wirus - obydwoje z Lukaszem juz odczuwamy efekty na sobie (bo na nas sie tez regularnie przenosi). Ratunku...
Joanna26
2010-03-22
10:14:50
Email
Pinki, udalo sie zalatwic wizyty u logopedy z towarzystwem siostrzyczki?
Joanna26
2010-03-22
10:33:31
Email
Ula, i co, engystol dziala? Pinki, Ty tez bys chyba mogla to brac, homeopatyczne, wiec zaszkodzic nie zaszkodzi, a moze pomoc.
Kasia:)
2010-03-22
20:35:54
Email
Hello,no i malutka załatwiona na amen-słychać coś w oskrzelach więc dostała antybiotyk....jestem juz zmęczona a jej tak mi szkoda....engystol ja brałam 2 razy podczas przeziębienia i może to przypadek ale mam wrażenie że szybciej mi infekcja przeszła.Teraz trzymam się i biorę 1 lub 2 dziennie na wszelki wypadek....zobaczymy czy uda mi się nie rozłożyć...i czekam już słońca i lata-jak ja za tym tęsknię....
Joanna26
2010-03-24
11:32:56
Email
Kasia, wspolczuje Wam... To okropne, jak te maluszki tak lapia, szkoda ich strasznie... U nas tym razem przebieg byl nietypowy, Mila chorowala 2 dni, a ja nie moge wyjsc z tej infekcji od tygodnia... A zalezy mi bardzo, bo powinnam wziac druga dawke szczepionki na wzw - nie wiecie przypadkiem, ile mozna z tym zwlekac?
Kasia:)
2010-03-24
21:36:41
Email
Nie wiem ile można zwlekać,może dryndnij do przychodni:) Hania na zastrzykach,bo znowu nie wziela antybiotyku tylko zwymiotowała a i mnie cos dzisiaj zaczęło nos zatykac....a już tyle się trzymałam wiec jak nie urok....ach
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum