szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Co podajecie na AZS?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
pinkie
2008-11-25
Email
Pomijajac te wszystkie kremy, emulsje i masci - czy Wasze dzieci dostaja jakies leki? Mój kolega podaje Zaditef (czy zaditen, nie pamiętam) i sobie chwali. Jego lekarka powiedziała, ze zyrtec nie jest dobrym rozwiązaniem. A my tylko zyrtec i zyrtec... moze zmienimy lekarza... acha i poza tym iśc do dermatologa, czy alergologa? Synek na 100% ma alergię na mleko - niestety - laktoza jest w wielu produktach i nie da się jej uniknąć
pinkie
2008-12-04
22:37:06
Email
kyja, z Ciebie to naprawdę supermum, ja nie tknęłabym nutramigenu ani bebilonu, a dieta 2-3 składnikowa przez 1 tydzień to też dla mnie coś niewyobrażalnego. Nie mogłabym jeść tylko ryżu i indyka i robic np ryby lub kotletów na obiad dla pozostałych członków rodziny. Mój Tomek jest wielkim smakoszem. To że ja nie jem potraw z mlekiem - nie znaczy, ze on nie będzie jadł. Rzuca się na wszystko, co je tata, co dostanie u cioci... pozostają leki.
Dziewczyny, Ja to wszystko wiem o czym Wy piszecie, staram się jeść zdrowo, ale ta dieta to dla mnie zbyt dużo wyrzeczeń. Jedyne słodycze jakie teraz jem to sezamki i chałwa. I raz na miesiąc robie kruche ciasto z owocami (sama je zjadam, dlatego tak rzadko) We wszystkich ciastkach jest mleko! Cytrusów też nie bardzo mogę jeść, truskawek i innych alergenów unikam. Można na takiej diecie być tydzień - dwa, ale rok ??? dla mnie niewykonalne
pinkie
2008-12-04
22:41:22
Email
Mleko, soja i gluten jest też w wędlinach, a ja na serio nie mam czasu, zeby sobie sama wędliny robić.
ciekawa
2008-12-05
09:12:38
Email
Pinkie własna wedli to garnek z wodą , sól i kilka przypraw a potem tylko w rekaw jak sie wymoczy-tutaj nic nie robisz tylko wstawiasz najpierw do lodówki na moczenie a potem na pieczenie czy gotowanie-zadna filozofia. I podjadaj płatki na serio są bardzo wartosciowe.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum