szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Nagość


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
mayasun
2007-07-16
Email
Mąż często śpi nago, bo lubi. Wiadomo, rano musi wstać. Roczna córeczka widzi go nago ze wszystkimi akcesoriami na wierzchu. Mi osobiście takie coś nie odpowiada, aby ona oglądala jego genitalia. Nie raz zwracałam mu uwagę, ale jak to facet - nie słucha. Jaki może to mieć wpływ na dziecko? Ewentualnie do jakiego wieku taki widok nie ma większego wpływu na rozwój dziecka?
Agata
2007-07-30
18:27:02
Email
Eryka - w kupie raźniej...hehe...a troje to już duża siła...hehe
sylwetka
2007-08-08
21:49:09
Email
Każde pokolenie ma własny czas Każde pokolenie chce zmienić świat Każde pokolenie odejdzie w cień A nasze ? nie he he he
Magdalenka
2007-08-11
14:15:35
Email
a moja babelinska wczoraj odkryla ze tatus ma innego siusiaka niz my, dziewczynki. julka ma 20 miesiecy, zazwyczaj chodzilismy przy niej nago np. w lazience, nie zamykalismy drzwi zreszta ona bardzo lubi patrzec jak woda z prysznica chlapie o zaslonke. w kazdym badz razie piotr wczoraj ustawial sobie wode w prysznicu, byl na golasa, julak jak zwykle byla z nim w lazience. stary sie schylil do kranu, na co jula zajrzala mu miedzy nogi i paluszkiem dotknela do jajkow. tatus az podkocztyl a julka zachwycona zaczela zagladac co on ma miedzy nogam, i sie glosno smiac. tatus sie zawstydzil, blyskawicznie sie wykapal i natychmiast ubral gatki. chyba sie powoli koncza czasy latania na golasa po domu... oczywiscie mnie to niesamowicie rozbawilo. tym bardziej ze moi rodzice sa bardzo starej day i nigdy nie widzialam ich bez ubran, tato zazwyczaj przemykal zawstydzony z lazienki do pokoju w bieliznie a i tak sie czul skrepowany. o sexie tez ze mna nie rozmawiali.
pinkie
2007-08-13
14:09:13
Email
Mój mały zboczuś jak mnie zobaczy topless, to wydaje z siebie zachwyt, głaszcze i przytula się do cycusiów, po czym usiłuje mi ściągnąć majtki ;) DLa świętego spokoju ubieram na siebie cokolwiek.
mayasun
2007-08-13
15:49:56
Email
Hehehehhe Pinkie, prawdziwy mężczyzna ci rośnie :) Uśmiałam się z Tomusia.
pinkie
2007-08-13
17:18:46
Email
aaaa przypomniało mi się jeszcze, ze gdy stoję w kuchni w samych majtkach i robię jedzonko, to pare razy zdarzyło sie, ze mnie pocałował w pośladek - to podpatrzył u tatusia ;) Musze zmienić te przyzwyczajenia chodzenia po domu pół-nago
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum