szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - pomóżcie!! dziąsełka, antybiotyki


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
21Aneta
2007-06-11
Email
Dziewczyny... mój Dominik skończy za trzy miesiące dwa latka. Ostatnio często mi choruje, ma wysoką gorączkę- lekarze zawsze diagnozują zapalenie gardła a co za tym idzie - antybiotyk. A ja widzę, że moje dziecko zaczyna się na te antybiotyki uodparniać. Tak jak ostatnio. Przez tydzień dostawał antybiotyk, potem dwa tygodnie przerwy i dalej chory. No i znowu antybiotyk. Chorował dwa miesiące, w tym czasie trzy antybiotyki. I się wkurzyłam... Postanowiłam, że zmienię mu lekarza i przychodnię - przecież nie można na wszystko dawać antybiotyku!! Co wy o tym myślicie?? No i w końcu udało mi się go wyleczyć ale tego ostatniego zapisanego antybiotyku nie wykupiłam - leczyłam go domowymi sposobami i Eurespalem. Ale od dwóch dni Dominik znowu gorączkuje.. Ja jestem wykończona... Zauważyłam jednak, że nie ma żadnych objawów poza jednym... Opuchnięte i przekrwione dziąsełka. Dodam, że mój mały ma już za sobą etap wyrzynania się ząbków. A te dziąsła wyglądają jak przy parodontozie. No i oczywiście mały nie daje sobie umyć ząbków (wczoraj jak próbowałam to mu dziąsła od razu zaczęły krwawić a myłam tą samą szczoteczką co zawsze - nigdy wcześniej krwi nie było ) i non stop trzyma palce w buzi... Jak wy myślicie - co to może być?? Ja już nie wiem co robić. Chcę go na jutro rano do lekarza zapisać (już do nowego) ale co mam robić dzisiaj?? jak mu pomóc? na razie tylko zbijam gorączkę.. Ja wiem, że to co napisałam jest trochę chaotyczne ale proszę o pomoc i zrozumienie...
Magdalenka
2007-06-15
13:20:35
Email
Aneta, dawal Dominkowi zimne rzeczy do jedzenia, to mu nieco pomoze w bolu. Mnie tk radzono. Pozdrawiamy cieplo
Migotka
2007-06-23
22:37:52
Email
Strasznie mi przykro Anetko,ze Dominiś musiał tyle wcierpieć przez niekompetencje lekarzy!Zdaję sobie sprawę jak cięzki to musił być dla Ciebie czas, jesteś bardzo dzielna.Dobrze,że to wstrętne choróbsko macie już za sobą!CAłUSY dla Ciebie niunia i dla Dominiczka!Trzymajcie się cieplutko.Pozdrawiamy serdecznie Migotka i Aluś
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum