szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Jakie pokarmy przy biegunce?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,
Napisano: Treść:
mama_mikiego
2007-04-25
Email
Dziewczyny co dawac do jedzenia i picia 14 miesiecznemu dziecku które ma za luzne stolce żeby jeszcze nie pogarszac sprawy? I jakie leki na biegunke wam sie sprawdziły. Ja podawałam Smectę i Lakcid ale coś kiepsko działały.
kabria
2007-05-15
11:54:11
Email
my też jesteśmy po jelitówce, ninka bardzo schudła, ale juz nadrabia zaległości:)...w odróżnieniu od Pinke, nam kisiel z suszonych jagód i z jabłek z mąka ziemniaczaną własnie pomógł(po tym sie "przesiliło"), podawałam też napar z suszonych jagód...pozdrawiam
polishgirl
2007-11-04
12:42:10
Email
Dziewczyny mam pytanie, czy można podać przy biegunce rosół?? Mój synek od trzech dni goraczkuje (37,6 -38,4 )i w pierwszy dzień zrobił 6 kupek, potem przez 2 dni tylko jedną - ładną juz a dzisiaij znowu było juz 5. Podejrzewam, że po wczorajszych kanapeczkach z szynka które mu dałam, bo już lepiej sie poczuł i chiałam żeby cokolwiek wogóle zjadł , bo tak to nic nie chce, acha i dałam mu też wczoraj sok jabłkowo-miętowy z gerbera i pewnie tez po tym. Dzisiaj dziadek ma przyjśc z rosołkiem i pulpecikami z indyka , a on niestety zacął znowu robic kupki i ma 38,4 gorączki. Zaraz mu ugotuje marchwiankę i nie wiem czy podac ten rosołek??
bea1978
2007-11-04
13:48:00
Email
Według mnie rosołek mozesz podac spokojnie. Moj lekarz pozwolił nam go podawac bez obaw przy grypie żoładkowej jak mały miał pół roczku. Wystrzegaj sie wszelkich soków i owoców póki co.
Goga66
2007-11-04
14:34:57
Email
Co do rosołów są rozmaite zdania. Że za ciężkie dla chorego (też dorosłego) Tradycyjnie się poiło rosołami chorych przez wieki. Spróbuj ale dałabym bardzo rozrzedzony. Marchwianka czy rozgotowany ryż zdecydowanie są lepsze przy biegunce.
Magdalenka
2007-11-05
14:21:55
Email
przy biegunce u mnie radza - banany, jablka, ryz. to wszystko "zasusza" kupe
xvpaula
2013-11-08
08:14:03
Email
hej dziewczyny, u nas też biegunka. Wczoraj było 9 baaardzo luźnych kup, wręcz sama woda. Poszłam do pediatry i dała kroplówkę ortalit, i lacido enter. Zastanawiam się czemu nie przepisała nifuroksazydu? W nocy na szczęście był spokój ale od rana powtórka z rozrywki:( Kiedyś kolega polecił mi żeby ugotować skórkę z jabłka i taki niby kompot dawać do picia. Też zrobiłam. Teraz czekam na efekty. Niestety kroplówka nie smakuje mojej córci. Pić też nie chce za bardzo! Chyba podam jej tą coca cole?! Tonący brzytwy się chwyta! Mam nadzieje że jej przejdzie.
Goga66
2013-11-10
09:02:23
Email
Tylko cocaa-colę najpierw należy odgazować i podawać letnią
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum