szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - przedszole-a jak jest u Was?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
kyja
2007-03-13
Email
dziewczyny, dzisiaj zapisałam Michała do przedszkola-w sierpniu skończy 3 lata i na żłobek jest już za duży. U nas zapisy trwają do 23 marca-musiałam wybrac jeszcze 2 inne przedszkola-jako alternatywę, gdyby jednak nie został przyjęty do wybranego przez nas przedszkola. Przedszkole wybrane przez nas jest obok naszego bloku-wystarczy przejśc przez ulicę.Wyniki zapisów bedą dopiero 30 marca. A jak u Was wygląda rekrutacja?kolega z pracy mówił mi,że jego znajomy zapisywał synka do przedszkola w lutym i ponoć stał w kolejce od 4 rano-jakieś szaleństwo!może nas też jeszcze to czeka;-)?
Agata
2007-03-30
23:05:53
Email
Kurczę dziewczyny...zaczęłam sie teraz zastanawiac. bo my w lutym zapisalismy Sarę do przedszkola i Pani Dyrektor mówiła, że liczy się kolejnośc zgłoszeń (bylismy pierwsi). Ale nic nie mówił o żadnej liście przyjętych...a ja sama też nie wpadłam, że coś takiego jest.......muszę w poniedziałek zadzwonić do przedszkola i zapytać się czy aby napewno została przyjęta.
aska
2007-04-02
14:45:07
Email
Od kilku dni wiem, ze do przedszkola, do którego zapisalam Olke nie przyjma mi jej. Bylam dzisiaj z rana w kolejnym ale niestety tam zamkneli jednen oddzial i w zwiazku z tym przyjma mniej dzieci, pani dyrektor mowi ze trzylatki maja male szanse w tym roku u niej, jutro skladamy do kolejnego przedszkola.
dzisiaj gdy wracama do domu odprawiona "z kwitkiem" mialam placz na koncu nosa, wiedzialam, ze Olka czeka w domu i chce uslyszec, ze pani ja przyjela.... ona matzy o przedszkolu
powiem, Wam, ze nie zdawalam sobie sprawy, ze takie klopoty sa z zapisaniem dziecka do przedszkola - przeciez mamy niz demograficzny. A moze wlasnie dlatego, z tego co wiem to wiele przedszkoli pozamykali. Dla mnie ta sytuacja jest chora....
kyja
2007-04-02
20:15:38
Email
cześć dziewczyny! Misiek sie dostał do przedszkola-tego, o którym myśleliśmy, koło domu.Chociaż nie wierzyłam juz,że się uda.Z przedszkolami to teraz niezły sajgon, niby jest ujemny przyrost naturalny, ale z kolei wyż demograficzny ma teraz dzieci i dlatego są problemy z miejscami w żłobkach i przedszkolach.Asiu, Anetko, nie poddawajcie się-bardzo możliwe,że do września zwolnią się jeszcze miejsca w wybranych przez Was żłobkach-będzie dobrze:-)Pozdrawiam
aneta76
2007-04-02
20:32:26
Email
Kyja super, że Wam się udało. U nas to raczej małe szanse, dzisiaj dzwoniłam i dowiedziałam się, że Bożenka jest wprawdzie na liście rezerwowej, ale oprócz niej jest na niej jeszcze 24 dzieci. Także dzieci z tej listy będą od nowa walczyły o miejsce, które się ewentualnie zwolni, na takiej samej zasadzie, jak w pierwszym etapie. U nas na osiedlu jest naprawdę trudno o miejsce w przedszolu, jest tu dużo nowych bloków, dużo dzieci, a przedszkoli niestety zbyt mało...
Julia
2007-04-10
13:44:29
Email
Wiecie co, ja w końcu też złożyłam podania do przedszkola, bo stwierdziłam, że będe miała "wyjscie awaryjne" :o) jak będzie dwójka i okaże się, że to ponad moje siły. Bo potem juz będzie za późno, u nas zapisy przez cały kwiecieć. Złożyłam podanie do przedszkola integracyjnego, zależy mi na nim, bo po pierwsze integracyjne a po drugie zaraz obok żłobka, więc jak młodsze dziecko pójdzie do żłobka, Bartek byłby zaraz obok - wygodniej przyprowadzać i odbierać. Tylko tam się trudno dostać, jest tylko 14 miejsc a podań już dwa razy tyle i do tego to nie nasz rejon. Ale za to pracuje tam moja koleżanka i powiedziała, że pogada z dyrektorka, więc może sie uda. A w drugim przedszkolu dyrektorka powiedziała, że Bartek dostanie sie na pewno i żebym sie nie martwiła o to. No więc zobaczymy. Na decyzję czekamy do maja.
Kamila
2007-04-10
13:49:49
Email
Julio, my też czekamy do maja. Kinia od września także będzie chodziła do przedszkola integracyjnego, tego samego co teraz, tzn. w tym samym budynku. Kondiego zapiszę w przyszłym roku, myślę, że od stycznia powinien już zacząć uczęszczać. Oczywiście jeśli będzie już tuptał :) Agata, jak u Was, Sara dostała się do przedszkolaków?
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum