szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - przedszole-a jak jest u Was?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
kyja
2007-03-13
Email
dziewczyny, dzisiaj zapisałam Michała do przedszkola-w sierpniu skończy 3 lata i na żłobek jest już za duży. U nas zapisy trwają do 23 marca-musiałam wybrac jeszcze 2 inne przedszkola-jako alternatywę, gdyby jednak nie został przyjęty do wybranego przez nas przedszkola. Przedszkole wybrane przez nas jest obok naszego bloku-wystarczy przejśc przez ulicę.Wyniki zapisów bedą dopiero 30 marca. A jak u Was wygląda rekrutacja?kolega z pracy mówił mi,że jego znajomy zapisywał synka do przedszkola w lutym i ponoć stał w kolejce od 4 rano-jakieś szaleństwo!może nas też jeszcze to czeka;-)?
kyja
2007-03-13
14:44:02
Email
no i oczywiście-w temacie "zjadłam" literę-przepraszam p.s. co za obciach, hihhi
sylwia
2007-03-13
14:55:49
Email
Ja ci jutro napisze jak jest u nas, bo właśnie tez bede Kubę zapisywać do przedszkola:))
Kamila
2007-03-13
17:23:12
Email
U nas zapisy przez cały kwiecień. Wyniki na początku maja. Pierwszeństwo mają dzieci niepełnosprawne (przedszkole integracyjne), rodzice samotnie wychowujący dzieci, rodzice, których dzieci już chodzą i którzy oboje pracują-czyli my :) szczerze mówiąc to się troszkę obawiam, czy dostaniemy się do przedszkola, bo Kinia tak jak Misio w sierpniu kończy 3. latka i już kończy się żłobkowanie :) ale pogadam z Panią dyrektor, myślę, że mała będzie nadal chodziła. Zastanawiam się nad zapisaniem Konradka. Chciałabym go posłać, gdy tylko pójdzie na nogi... no zobaczymy... Kyja, u nas nie ma takich kolejek, na prowincji trochę inaczej :) Sylwia, czy to znaczy, że Kubuś już nie będzie pod opieką superniani?? Ekstra, że idzie do przedszkola! OOOO to pewnie w końcu sprowadzicie się do nowego domku??? Czy już mieszkacie a Ty się nie chwalisz???
sylwia
2007-03-13
20:26:19
Email
Kamila- tak! Kuba idzie do przedszkola, miał pójść od wrzesnia zeszłego roku, ale niania nas wkopala i postanowiliśmy, że jeszcze rok posiedzi w domku. We wrześniu będzie miał 3,5 roczku, więc akurat. Żłobka to ja się jakoś bałam, może dlatego że kiedyś się nasłuchalam o starych żłobkach :))), ale do przedszkola to juz obowiązkowo. Jak się uda to bedzie w grupie ze swoim najlepszym kolegą. Mam tylko nadzieję, że wszysytko się uda! Pozdrawiamy
aneta76
2007-03-13
22:23:59
Email
Mój mąż zapisał Bożenkę w pierwszym dniu czyli 5 marca. Był o 6.30 od 7.00 zapisy i był 30 w kolejce. Miejsc w przedszkolu 37. Pierwszeństwo mają osoby, o których pisze Kamila. Ja mieszkam na osiedlu,na którym są 4 przedszola, ale jest również bardzo dużo dzieci i nasze szanse są raczej bardzo marne... Nie jestem samotną matką, mała nie chodziła do żłobka, pracujemy dość daleko od naszego osiedla, nie ma starszego rodzeństwa, które chodziło do przedszkola... No ale zobaczymy jak to będzie, ja niestety muszę na pewno wrócić do pracy we wrześniu, więc nie wiem co zrobimy, jak się nie dostanie...
aneta76
2007-03-13
22:25:22
Email
Kyja wszystkiego najlepszego w Dniu Imienin. Moja córka i jej babcia też dziś świętują...
aska
2007-03-14
16:43:34
Email
ja zapisałam Olę do przedszkola w ostatnich dniach lutego. Po przeczytaniu waszych wpisów troszkę sie przestraszyłam i zadzwoniłam do przedszkola doweidzieć się kiedy będzie informacja o przyjęciach. No i okazało się, że .... najpierw będą przyjmowane dzieci w wieku 4-5 lat (Olka 20 września kończy 3 latka) i pani proponuje zorientować się w innych przedszkolach - szkoda, ze nie wspomniała mi o tym wcześniej. Byłam pewna, ze mi Olkę przyjmą bo pani twierdziła, ze to zależy od dnia złożenia karty, a my byłyśmy jedne z pierwszych. No nic, może kobitka zapomniała. Wobec tego w naszej okolicy mamy marne szanse i zaczynamy poszukiwania gdzieś dalej. Muszę Olę zapisać bo jej marzeniem jest chodzic do przedszkola.
kyja
2007-03-15
17:01:25
Email
dziewczyny, powiem Wam,ze bardzo się denerwuję-nie wiem, czy Misio na pewno dostanie się do wybranego przez nas przedszkola,dyrektorka mówiła,że losowanie do jakiego przedszkola trafi dziecko odbywa się poprzez program komputerowy.Chyba jajo zniosę do 30 marca;-) Anetko, dziękuję za życzenia-ukochaj Bożenkę;-)))
Anna
2007-03-15
22:11:34
Email
Ojej, ja byłam pytać dzisiaj w jednym przedszkolu zapisy od 1 kwietnia. A dni otwarte są dopiero miesiąc pózniej, trochę to dziwne? Jutro idę do innego, trochę jestem zaniepokojona tym co piszecie.
aneta76
2007-03-28
22:51:00
Email
30 marca już pojutrze, a ja mam coraz czarniejsze myśli... Coś tak czuję, że mi Bożenki nie przyjmą... Nie wiem, co wtedy. Piszcie dziewczyny jak u Was z przedszkolami.
Kamila
2007-03-29
09:19:54
Email
My dopiero podanie składamy od 1. kwietnia, wyniki w maju, więc jeszcze trochę czasu... Aneta, trzymam kciuki, żeby Bożenkę przyjęli do grona przedszkolaków!
sylwia
2007-03-29
15:15:35
Email
Kamila, ale u was późno decyzja o przyjęciu. Ja dzis złożyłam podanie i decyzja ma być w połowie kwietnia. Jakie rozbieżności:).
aneta76
2007-03-30
14:59:03
Email
Załamałam się przed chwilą, Bożenki nie przyjęli do 3 przedszkoli w okolicy. I co dalej??????? Jak tu żyć i mieć rodzinę w tym kraju!!!!!!!
aneta76
2007-03-30
15:39:00
Email
co lepsze w całej okolicy nie ma już wolnych miejsc
Kamila
2007-03-30
21:34:11
Email
Aneta, bardzo Wam współczuję :( czasem się cieszę, że mieszkam na prowincji...
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum