szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Dorosle lozko i wlasny pokoj


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Magdalenka
2007-02-22
Email
dziewczyny, mam pytanie odnosnie przeniesienia dziecka do normalnego lozka i lwasnego pokoju. jak jest/bylo u was? kiedy wasze maluchy zaczely spac w normalnych lozkach? jula ma 15 miesiecy prawie, na wiosne/lato chce ja przeniesc do osobnego pokoju i do normalnego lozka, ale sie troche boje czy aby nie wypadnie z niego. te lozeczko jakie chce jej kupic ma co prawda zabezpieczenia, ale nie na calej dlugosci. poza tym boje sie zeby nie wstawala i przypadkiem nie przeleciala na podloge, ona wciaz podrozuje po swoim lozku przez sen. co radzicie?
Kasia:)
2007-03-02
08:08:11
Email
Magdalenko,na allegro tez sprzedaja ludzie z Anglii,Stanow niektorzy najpierw wysylaja lub przywoza rzeczy tu do rodziny a potem ktos z rodziny wysyla w Polsce,bo jak mniemam nie mieszkasz w Polsce...
Michalina
2007-03-31
01:11:26
Email
Łukasz (2 lata i 3 m-ce) juz od zeszłej jesieni ma swój pokój. Wcześniej spał ma rozkładanej sofie, a ostatnio kupiliśmy mu łóżeczko w Ikei. Jest super.

Julia
2007-03-31
18:43:57
Email
Hej Michalina, my mamy identyczne łóżeczko! Tez jestesmy bardzo zadowoleni, a właściwie Bartek jest, bo od razu spał w nim bez problemu z zadowoloną miną. Podoba mi się w tym łóżeczku to, że mozna je potem powiększyc i długo posłuży dziecku. I jest szerokie. Łukasz ma śliczny pokoik :o)
NIECHA
2007-04-01
11:40:04
Email
Michalino pokoik Łukaszka przecudowny! Te żyrafki i słoniki to tapeta? śliczne. Łóżeczko też fajne. Ja doszłam do wniosku,że też kupię to z Ikea. Długo się rozglądałam, ale nie zalazłam nic lepszego. Pozdrawiam
Kamila
2007-04-01
12:57:57
Email
Super łóżko i super pokój! Kinia też śpi od jesieni sama, ma sofę, też bym kupiła coś podobnego, tylko, że do IKEI mam ponad 200km... :( ale tapetę mamy taką samą, tylko inne kolorki :)
Michalina
2007-04-01
22:15:58
Email
NIECHA - słoniki i żyrafy to tapeta. Kupiliśmy w Komforcie. Kamila - już właśnie wcześniej dojstrzegłam, ze nasze dzieci mają podobne tapety. Kinia ma chyba z motywem różowym- no ale Kinia to dziewczynka. Ta niebieska jest bardziej chłopacka. Do Ikei też mamy daleko. Akurat tak się złożyło, że znajomi jechali tam na zakupy dużym samochodem wiec przy okazji zakupili nam już dawno upatrzone łóżeczko.
kyja
2007-04-02
20:21:06
Email
Michalina, śliczny pokój ma Łukasz!!! śi sam bez problemów?pytam, bo mój pieszczoch nie chce sam spać-w nocy jeszcze przysysa sie do mnie;-)tez myslałam o łóżeczku z Ikei, ale innym-takie białe, jest w katalogu na ten rok, ale po namysle stwierdzam,ze biały kolor chyba jest bardziej odpowiedni dla dziewczynki.Ile kosztuje łóżeczko, które ma Łukasz?
Michalina
2007-04-03
13:06:30
Email
Kyja- Łukasz zasypia gdy przy nim siedzę, a potem w nocy i tak przychodzi do naszego łóżka i śpi z nami do rana jeżeli nie chce mi się w nocy wstać i go odnieść :). Rzadko tak jest, że sam przesypia całą noc bez "lunatykowania" do naszego pokoju. Łóżeczko kosztowało 299 zł i materac 149 zł. Są też białe - wyglądają ładnie, ale już nie wykonane z drewna.
Kamila
2007-04-03
13:50:50
Email
Kindzior nie przychodzi do nas, nie budzi jej też Kondi jak czasem w nocy zapłacze. Śpi jak "zabita". Tylko wcześniej wstaje. Zawsze po 6. Rzadko się zdarza, że pośpi do 7. :( nawet jak ją wieczorem przetrzymam do 23. to wstaje wcześnie.. a Wasze maluchy do której śpią?
aneta76
2007-04-03
14:52:49
Email
Moja w takim razie chyba typowa sówka, lubi sobie pospać zazwyczaj do 8, 8.15. Jak nie śpi w dzień to od 20 do 8 śpi. A jak się w dzień zdrzemnie to od 21, 21.30 też do 8. Parę razy jej się zdarzyło wstać o 6 rano, dla mnie jak na razie to środek nocy. Niestety w nocy też łazikuje do naszego łóżka. Czasem ją odstawiam, czasem prześpi z nami do rana. Czasami płacze w nocy... Nie wiem, kiedy zaczną się normalne nocki u nas.
Julia
2007-04-03
21:39:54
Email
Kamila mój Bartek też bardzo długo wcześnie wstawał, tzn ok 7. A my z mężem pospalibysmy do 9, zwłaszcza w sobotę czy niedzielę. Ale ostatnio jakoś mu się odwidziało i spi zwykle do ok 8, zasypia wieczorem ok 21, czyli śpi 11 godzin w kawałku, całą noc przesypia sam w swoim pokoju.
Michalina
2007-04-04
12:17:47
Email
Łukasz kładzie się spać o 21 i wstaje około 7. W weekendy chyba wyczuwa , ze trzeba spać trochę dłużej bo wstaje przed 8 :)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum