szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Dorosle lozko i wlasny pokoj


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
Magdalenka
2007-02-22
Email
dziewczyny, mam pytanie odnosnie przeniesienia dziecka do normalnego lozka i lwasnego pokoju. jak jest/bylo u was? kiedy wasze maluchy zaczely spac w normalnych lozkach? jula ma 15 miesiecy prawie, na wiosne/lato chce ja przeniesc do osobnego pokoju i do normalnego lozka, ale sie troche boje czy aby nie wypadnie z niego. te lozeczko jakie chce jej kupic ma co prawda zabezpieczenia, ale nie na calej dlugosci. poza tym boje sie zeby nie wstawala i przypadkiem nie przeleciala na podloge, ona wciaz podrozuje po swoim lozku przez sen. co radzicie?
Goga66
2007-02-22
16:41:41
Email
Jak wędruje po łózku, to lepiej może ją pozostawić w dotychczasowym? No chyba, że potrzebujesz tego łóżeczka
kabria
2007-02-23
11:25:26
Email
Ninka też ma 15 miesiecy i też na wiosne lato planujemy zrobic jej pokoik. Ja myślałam o dobrym materacu, juz takim większym,położonym na podłodze bez łóżka, a łóżko dokupimy jak bedzie starsza. Ninka tez bardzo sie przemieszcza. Nie wiem może to dobry pomysł? Przynajmniej jak spadnie to z niewielkiej wysokości....pozdrawiam
Magdalenka
2007-02-23
12:59:40
Email
no wlasnie, zawsze jest to niebezpieczenstwo. dlatego troche sei boje ja przenosic do duzego lozka. niby sa te zabezpieczenia, ale jak jej przyjdzie do glowy wstac? z drugiej strony nie mam palacej potrzebu uzycia jej obecnego lozeczk,a najwyzej trzeba bedzie kupic nowe dla drugiego brzdaca. ciekawa jestem w jakim wieku dzieciaki forumowiczek przeniosly sie do normalnych lozek.
aneta76
2007-02-23
16:02:45
Email
My przenieśliśmy małą do dużego łóżka jak miała 18 miesięcy. Strasznie się rzucała po łóżeczku, obijała o szczebelki, zle spała, dlatego się zdecydowaliśmy. Jest to sofa dwójka, po rozłożeniu dość niska, dodatkowo obkładaliśmy podłogę po nią poduchami z drugiego łóżka, także nie było szans, żeby sobie coś zrobiła. Często znajdowałam ją jak spała właśnie na tych poduchach, zamiast na łóżku. Ale teraz już ich nie stosujemy, nie ma potrzeby, nie zdarza jej się spadać.
Dorota
2007-02-23
19:53:43
Email
Greta ma skończone 18 i śpi w łóżeczku turystycznym...w "drzewianym" obijała się strasznie!W grudniu wyprowadziliśmy się od niej z pokoju więc teraz śpi sama i jest ok. Też zastanawiałam się kiedy normalne łóżko i tak sobie myślę, że jeszcze nie teraz. Greciulina śpi niespokojnie i strasznie wędruje po łóżeczku. Wiem jeszcze, że napewno nie zostałaby w nim gdybym ją wieczorem tam położyła...łaziłaby i słabo by było z zaśnięciem. Tak więc dorosłe łóżko musi poczekać...
Eryka
2007-02-25
12:07:33
Email
U nas podobnie. Kacperek od początku spał w swoim łóżeczku, ale śpi w tak rozmaitych pozycjach i kręci się w łóżeczku we wszystkie strony. Też się zastanawiałam nad tym jak to będzie ze spaniem na normalnym łóżku. Jeszcze poczekamy. Kacper niedługo skończy 17 miesięcy.
Julia
2007-02-26
17:18:26
Email
Hej, u nas sprawa wyglądała tak, że Bartek od urodzenia spał w swoim łóżeczku, przez 8 miesięcy w tym samym pokoju co my, a potem przenieślismy go do pokoju obok i tak sobie tam śpi od tamtej pory (to jego pokój). W łóżeczku ze szczebelkami spał do ok 25-26 miesiąca, potem kupilismy mu normalne łóżeczko (zamieszczałam zdjęcie w dziale ze zdjeciami), jest raczej niskie, a dodatkowo dajemy mu na noc na podłogę materac z poprzedniego łóżeczka, bo ze dwa razy zdarzyło mu się spaść, ale nic mu sie nie stało, bardziej się przestrazył. Bartek raczej się nie wierci jak spi, często budzi się w tej samej pozycji w której zasnął (podobno ma to po mnie). A nowe łóżeczko przyjął bez sprzeciwu, kupiliśmy mu je też z powodu tego, że niedługo bedzie rodzeństwo i będziemy znowu potrzebowali łóżeczka ze szczebelkami.
kyja
2007-02-26
17:42:31
Email
nasz Michał ( 2,5 roku) do 4 m-ca życia spła włóżeczku, my na łóżu obok łóżeczka, potem gdy miał zaostrzone objawy AZS ( drapał się w nocy i wybudzał, płakał)-zabrałam go do nas.Spi w dużym łóżku do tej pory-ze mną, mąż jakiś czas temu wyemigrował do sąsiedniego pokoju, bo Misiek w nocy bardzo się wierci i śpi w różnych rogach łóżka.Oczywiście łóżeczko stoi obok łóżka -cały czas myśłimy nad tym,aby go definitywnie przenieść do łóżeczka, ale ostatnio ( mały czasem śpi w łóżeczku w ciągu dnia)tak się wiercił w łóżeczku,że się wybudził ( za mało miejsca na spanie w poprzek;-))).W związku z tym planujemy pozbyc się łóżeczka i z czasem sprawić Michasiowi małe łóżko-widziałam w Ikei bardzo fajne-niewysokie, z 3 stron ogrodzone i ze specjalną deską do ochrony przez wypadnięciem z łózka-można ją w dowolnym miejscu zamontować.Ale to sa plany na wiosnę/lato.
Julia
2007-02-26
19:31:22
Email
Kyja my też mamy łóżeczko z Ikei i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Jest szerokie, niezbyt wysokie, teraz ma 150 cm długości, więc nie zajmuje dużo miejsca, a można je wydłużyć do 2 m. W Ikei są w ogóle fajne meble, jestem fanką, a mąż się ze mnie śmieje i ucieka na sam dźwięk słowa Ikea ;o)
Magdalenka
2007-02-26
22:01:55
Email
a ja myslalam o taki lozeczku, o: http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=2574723&cp=2255986.2256245.2256280.2256286&view=all&parentPage=family mysle ze powinno byc ok, ale bedziemy przenosic julke [pewnie jak juz skonczy 2 lata.
Kasia:)
2007-02-28
08:39:16
Email
Magdalenko,fajne te lozeczko,powiedz mi gdzie takie mozna dostac i ile kosztuje-o ile wiesz...pozdrowionka
NIECHA
2007-02-28
22:37:54
Email
Hej, ja mam ten sam problem. Za pare miesięcy pojawi się nowy potomek a Adaś zdążył połamać swoje drewniane łóżeczko, które miało być dla dzidzi. Tak namiętnie ćwiczył hopsanie,że spód pękł na pół. Teraz śpi w łóżeczku turystycznym. Chyba będę musiała kupić dwa łóżeczka. Jedno niemowlęce a o drugim to myślałam o takim z wysuwaną szufladą z materacem. Tak na przyszłość. Problem w tym,że naprawde nie ma w czym wybierać. Jeżeli macie namiary na jakieś fajne łóżka dla dzieci to byłabym wdzięczna. Pozdrawiam.
Magdalenka
2007-03-01
13:53:02
Email
kasiu, to lozeczko jest w stanach. siec sklepow babiesrus. mozna kupic przez internet, ja wlasnie tak planuje zrobic, bo w sklepah nie widzialam wystawionego.
Kasia:)
2007-03-01
18:29:49
Email
Magdalenko a gdzie przez internet-na allegro czy na zagranicznej stronie mozna kupic???
Magdalenka
2007-03-01
21:39:55
Email
ja kupuje stad: babiesrus.com wejdz na zakladke furniture i potem toddler furniture. a swoja droga zastanawiam sie nad sprzedawaniem rzeczy na allegro i ebayu stad. czasem sa super przeceny i mozna kupic bardzo fajne rzeczy dla dzieci, dla ciezarnych i wogole ubrania albo buty za grosze. tylko sie zastanawiam czy bylby w tym sens, bo przesylka bylaby dosc droga.
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum