szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Jakie są objawy anemii u rocznych dzieci


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Migotka
2006-12-12
Email
Witajcie kochane mamusie.powiedzcie mi prosze czy miałyście może kontakt z maluszkami chorymi na anemie.Jakie sa objawy tej choroby,jak się ją leczy.Alek jest ostatnio jakiś taki ospały...Bardzo mi zalezy na odpowiedzi Anety21,bo wiem,ze Dominis miał anemię.
katka
2006-12-13
11:55:25
Email
A w ogóle to trzeba przenieść sie cyba do naszo wątku problemy ze spaniem,bo tam jest juz duzo różnych rad.
Migotka
2006-12-13
12:07:45
Email
Moniśka,Alek często zostawał sam włóżeczku,powiem nawet,ze bardzo sie z tego cieszył,mógł się poturlac po łózeczu,pobawić,wygadać...a teraz...nie mam pojęcia skąd u niego taka niechęć...jest wystraszony.Teraz tak samo,jest czas na jego popołudniowa drzemkę.Połóżyłam go do łózeczka jak zwylke i znów...histeria.Za drzwimi słyszałm jak z trudem łapał oddech,wył i trzasł się z przerażenia...ale cóż...nie ustapiłam mu...moze to źle...może robię mu krzywdę,może myśli,że go opuszczam,że już go nie kocham...Boże płakać mi się chce.Nie wiem co robić?Nie chcę by czuł sie osamotniony,a jednoczesnie nie chcę przywyczajać go do głupich przyzwyczajeń...a może on potrzebuje tej bliskosci przed spaniem....Katka pomysł z częścią gardeboby jest bardzo dobry,ale nie wiem jak sprawdzi sie z Alkiem.On jak tylko zauwazy cos "obcego" w swoim łóżeczku" z impetem wyrzuca to jak najdalej:)Przestał płakac...uciszył się...Boże co on teraz czuje....
HelenaZielinska
2011-10-15
12:09:39
Email
Witam serdecznie wszystkie mamy. Jeżeli podejrzewacie anemię u swojego dziecka, nie ma co zwlekać - trzeba jak najszybciej udać się do lekarza. Jeżeli anemia spowodowana jest brakiem żelaza w organizmie, polecam zapoznanie się z ofertą suplementów CHELA-FERR ® , Przyswajanie żelaza w CHELA-FERR ® jest na poziomie przyswajania żelaza hemowego, czyli pochodzącego np z mięsa, charakteryzującego się 20-30 % wchłanianiem (dla porównania: żelazo niehemowe, pochodzenia roślinnego ma 1-6% wchłaniania ) Produkty te posiadają rekomendację Instytutu Matki i Dziecka. Przeznaczone są dla dzieci powyżej 3 roku życia. Bardzo chętnie rozwinę swoją wypowiedź i odpowiem na Pańskie pytania. ___________________________________ eRzecznik CHELA-FERR ® http://www.chelaferr.pl
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum