szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Niejadek....


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
agnieszka74
2006-07-23
Email
Kochane kobitki mam problem z Kubą..
małolat nie chce nic jeść poza serdelkami. Zje jeszcze zupke i podłączy sie do naszego obiadu ale tylko wtedy jak są ziemniaki.
Zje "bakusia", cistko, paluszki....Ale jajko, biały ser, kanapeczka czy co kolwiek innego nie wchodzi w grę.
Nie wiem jak go zmusic do jedzenia innych produktów. Mleka tez nie chce pic..
A moze to minie z wiekiem..??


kyja
2006-09-26
08:18:18
Email
Goga, wyobrazam sobie, jak musiśz być juz zmęczona pełnym karmieniem.Ja nadal dokarmiam Misia na noc, ale trochę to już mnie męczy-nie jem ryb, i wszystkie imprezy nadal mnie omijają;-))-wyjdzie mi to na zdrowie, hihi;-)).Dobrze,że Zuzia prawidłowo przybiera na wadze.Piszesz,że je chętnie zupy w większym towarzystwiem-może , gdyby była przez parę godzin dziennie w żłobku, wśród dzieci, lepiej by jadła?Mój Misiek zdecydowanie leiej je w towarzystwie-widziałam na filmie kręconym w żłobku;-)))Goga,a próbowałas dać małej do picia "białego" Kubusia-tego bez marchewki-Misio za nim przepada;-)))
Goga66
2006-09-26
10:43:59
Email
Żłobek odpada chyba. Poszłam z nią na zajęcia dla maluszków w jej wieku, które odbywają się w towarzystwie mam. Jako jedyne dziecko przepłakała je zamiast się bawić. Dopiero jak się skończyły i większość dzieci poszła zaczęła tam bawić się zabawkami. To dziwne, bo w piaskownicy nie ucieka od dzieci chociaż też nie garnie się do nich. Interesują ją 5-7latki i dorośli :( A z soczkiem spróbuję chociaż bez większych nadziei :) Ale może się uda...
Basia.26
2006-09-26
11:07:52
Email
Popatrz Goga jak to jest, a mój Miłek ma prawie 8 miesięcy i sam odstawił się od piersi. to jest wyjątek, jeśli w nocy "oszukam go" i przez półsen złapie cyca zamiast butli z kaszką:) chętnie wcina zupki z ziemniakami, mięsem, kasza jęczmienną, wszystkie możliwe warzywa, owoce, przeciery, jajka, szynkę, kaszkę. ale mleka modyfikowanego nie chce tknąć. tylko to, co jest w kaszce, a kaszka musi byc smakowa (bananowa, morelowa, jabłkowo-waniliowa). także chętnie się z tobą zamienię. ja odstąpię ze dwa posiłki Miłosza za twoje dwa karmienia piersią, hihi:)
Migotka
2006-09-26
12:25:39
Email
No Basiu te nasze maluchy to są wyjatkowe mój Alek tez pod koniec 7 miesiąca zrezygnował z karmienia piersią.I też mi było ciężko sie z tym pogodzić bo planowałam karmic go do roku.Tak samo jak Miłek samego meka nie wypije,musi być kaszka.Nawet kakao go nie zachęca;)Powiedz mi jeszcze Baska,że Twój maluch to grzeczny aniołek,który ładni śpi i potrafi sam długo sie bawić to zupełnie uwierzę w to,ze nasze maluch coś łączy :)hehe Buźka Basienko!
Basia.26
2006-09-26
12:39:04
Email
hahaha, Migotka dawaj mi tu personalia taty Alka, bo to jest podejrzane!! Miłosz sam usypia, piknie śpi (zdarzają się noce, kiedy budzi sie w płaczu, ale to są tylko sporadyczne przypadki), od drugiego miesiąca życia tylko raz budzi sie na karmienie w nocy:) a jeśli zabawka ma metkę to może się nią bawić baaaardzo długo:))z resztą kazda metka jest dla niego "zjaiskowa", tak samo fascynują go własne czerwone skarpetki hihihi. aha... i jak podglądnełam na zdjęciu, ja mojemu Miłkowi też zakładam czapkę z daszkiem tak "na bakier" jak ty Alkowi;))
Migotka
2006-09-26
14:51:00
Email
Baśka!!!!:)
Basia.26
2006-09-26
15:51:01
Email
o kurcze, no Migotka masz racje, jakie personalia twojego męża, hahaha, poszłam po rozum do głowy. przecież ja wiem z kim mam dziecko, hahaha. czyli to chyba mój mąż poszedł na jakieś "manewry" poza domem ;P dobra, już się zamykam, hahaha :)pozdrówki
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum