szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - wózek typu parasolka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
kyja
2006-05-27
Email
dziewczyny, mam pytanie:jakiej firmy wózek w typie parasolka polecacie?Misiek ma niemal 2 lata, ma parasolkę-ale taka wersję uboga-bez daszka, parasolki i koszyka.Gdy jest ciepło, to wózek ten się sprawdza, ale gdy jest deszczowo to wyciągam spacerówkę-Msiek już z niej wyrasta ( zaczynają wystawać mu nogi;-)), no i jest ciężka.Chciałabym kupić porządną parasolkę, która starczyłaby min. na najbliższy rok. Nie wiem też,czy kółka wózka -parasolki nadają się na jazdę podczas zimy.Dziewczyny podpowiedzcie: wózki jakiej firmy są dobre i mają regulację oparcia, koszyk i daszek.
NIECHA
2007-01-20
22:28:19
Email
Udało mi się znaleźć zdjęcie.

kabria
2007-01-20
23:01:26
Email
Witaj Niecha ...ten wózek mi sie tez bardzo podoba, ale zastanawiam sie ile zajmuje miejsca po złożeniu(chodzi mi o ta nietypową ramę)....pozdrawiam
NIECHA
2007-01-21
13:51:42
Email
Wózek składa sie jak scyzoryk i zajmuje niewiele miejsca (104x40x21cm). Podobno bez problemu wchodzi nawet do bagażnika małych aut, ale to trzeba zmierzyć. Zajrzyj sobie na allegro tam są zdjęcia wózków po złożeniu. Gdybyś się decydowała to mogę ci polecić nawet sprzedawcę. Firma naprawdę solidna. Zamówiłam wózek w poniedziałek a we wtorek w południe juz go miałam w domu. Pozdrawiam serdecznie
kabria
2007-04-07
13:31:46
Email
Witajcie dziewczyny,jeszcze raz prosze o pomoc w wyborze wózka typu parasolka:) mam dylemant: zastanawiam sie nad: graco mosaic podoba mi się ale jeszcze go na oczy nie widziałam( po świetach jade go obadac), oglądalismy coneco solar ale ponoc to wózki składane w chinach i nie śą trwałe, no i najlepsza jest dla mnie bebe comfort loola, no ale tu cena mnie dobija(jedynie wchodzi w gre uzywany) moze ktoś napisze cos o tych wózkach? lub doradzi jakies inne? najbardziej przemawia graco(czytane wczesniej opinie)ALE powiem szczerze ze juz sama nic nie wiem,,,im wiecej czytam o parasolkach tym gorzej, mam wózek musty urban raider i go uwielbiam ale niestety duzy gabarytowo przy złożeniu i zajmuje duUUUzo miejsca w bagazniku, a my często podróżujemy...dziekuje za opinie i pozdrawiam
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum