szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - wózek typu parasolka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
kyja
2006-05-27
Email
dziewczyny, mam pytanie:jakiej firmy wózek w typie parasolka polecacie?Misiek ma niemal 2 lata, ma parasolkę-ale taka wersję uboga-bez daszka, parasolki i koszyka.Gdy jest ciepło, to wózek ten się sprawdza, ale gdy jest deszczowo to wyciągam spacerówkę-Msiek już z niej wyrasta ( zaczynają wystawać mu nogi;-)), no i jest ciężka.Chciałabym kupić porządną parasolkę, która starczyłaby min. na najbliższy rok. Nie wiem też,czy kółka wózka -parasolki nadają się na jazdę podczas zimy.Dziewczyny podpowiedzcie: wózki jakiej firmy są dobre i mają regulację oparcia, koszyk i daszek.
kyja
2006-05-27
15:38:38
Email
aa, i żeby nie był zbyt drogi-max do 400-500 PLN;-))
agnieszka74
2006-05-27
17:06:01
Email
Kyja ja kupiłam ostatnio spacerówkę firmy "coneco". Całkiem fajna, regulowana, z daszkiem i pokrowcem na nóżki. Ma siatkę - niewielka to niewielka ale zawsze...W miare niedroga - ja kupiłam za 230 zł.

katka
2006-05-27
20:59:52
Email
Nie kupuj Tako- bardzo nie trwały
Julia
2006-05-27
21:36:56
Email
Hej Kyja, my też mamy parasolkę Coneco, tylko wersję najprostszą. Ma daszek, można go odchylić do tyłu, ma skrętne koła z możliwoście zablokowania i niewielki kosz na zakupy. Prosto się ją składa, jest lekka, ma pasek, żeby po złożeniu można ją było nosić na ramieniu. Ma też pasy, lekko opuszczane oparcie (ale do pozycji półleżącej) i odpinany pałąk. Podobno pałąki nieodpinane, takie które się same składają, często się łamią. Fajnie się prowadzi, polecam Ci. My ją wprawdzie trochę zajechaliśmy, bo jeździliśmy duzo zimą po tych lodowych zamarzniętych wertepach i koleinach. No i efekt taki, że teraz mogę jeździć tylko przy zablokowanych kołach, bo jak odblokuję, to wózek mi jeździ na wszystkie strony. Ale cóż, parasolka to raczej delikatny wózek, a ja nim bardzo szarżowałam ;o) I tak bardzo polecam. Zapłaciliśmy za niego 150 zł + 10 zł za folię przeciwdeszczową.
Kamila
2006-05-27
22:06:05
Email
My też mamy parasolkę CONECO. Julia, chyba taką samą jak Wy :) wkleiłabym fotkę, ale nie mogę znaleźć foto.. tak jak piszesz ma też odchylany daszek do tyłu, u mnie trochę ten daszek się zmarszył i nie wygląda to zbyt rewelacyjnie.. no ale za taką cenę.. ja płaciłam w zeszłym roku 110zł + koszty przesyłki. Ogólnie jest fajna, ma także skrętne kółka, koszyczek.. ogólnie jesteśmy z niej zadowolone. Teraz tak sobie myślę, że na przyszły rok to już kupię chyba troszkę porządniejszą tzn. trwalszą, bo ta nie dotrwa do juniora :)
kyja
2006-05-27
22:43:00
Email
dzięki dziewczyny za porady;-))i jest niedrogi-to duża zaleta, no i da sie nim jeździć zimą:-))jak dostanę premię od razu go kupuje;-)!!mam jeszcze pytanie: gdzie kupiłyście swoje wózki:przez neta czy w sklepie "normalnym" czy można dostać ten wózek np. w hurtowni z rzeczami dla dzieci?ja tą swoją parasolkę-wersja uboga;-))-kupiłam w hipermarkecie za 79 PLN-chyba wywioze ją do mamy-przyda sie, jak Misiek pojedzie odwiedzić dziadków;-)
agnieszka74
2006-05-27
23:06:55
Email
ja kupiłam w "baby fant", akurat była w promocji..
agnieszka74
2006-05-27
23:08:59
Email
Są również tutaj : http://www.sklep-bambino.pl/sklep/product_info.php?cPath=29_33&products_id=1091
Anna
2006-05-29
21:22:18
Email
My też mamy coneco, model taki jak na zdjęciu u Agnieszki, tylko czerwono-czarny. Tez jesteśmy z niego zadowoleni, chociaz generalnie Miłosz nie lubi jeżdzić w wózku i ostatnio uzywamy go bardzo żadko. Tylko kosz na zakupy mógłby być troszke wiekszy, ale tak mają chyba wszystkie parasolki. Kupiliśmy go w normalnym sklepie z wózkami chyba kosztował 240zł.
kyja
2006-06-02
15:24:22
Email
właśnie kupiłam wózek CONECO;-)))taki model jak na fotce wklejonej przez Agę, tylko inny kolor:ciemnozielony z piaskowym-dla chłopczyka w sam raz;-)).Kupiłam go w hurtowni akcesoriów dla dzieci za 222,34 PLN.Misiek w sklepie nie chciał z niego wysiąść;-)))-bardzo mu się podobał;-)).Dzięki dizewczyny za rady!!!
kabria
2007-01-18
13:05:37
Email
Witajcie dziewczyny....my też chcecmy kupic za wiosne wózek spacerowy typu parasolka, jakie inne oprócz "coneco" polecacie? na allegro znalzałam Jeep Wrangler All-Weather za ok 200zł nowy, może ktoś ma taki? ...pozdawiam kasia
Eryka
2007-01-18
14:06:43
Email
Nie doradzę Ci niestety, bo my też mamy coneco:) Jesteśmy bardzo zadowoleni. A wózek sprawdził się już w różnych warunkach:)
Atka
2007-01-18
17:20:27
Email
http://happymumpl.nazwa.pl/forum/pok_wpis.php?id_dzial=4&id_tem=2308&str_nr=1 to jest temat gdzie robiłam prezentacje (są zdjęcia jak to wygląda w realu)mojej spacerówki. Jest Baby desing travel.Spacerówka super: odpinana budka, dolaczony pokrowiec na stopki i folia przeciwdeszczowa. Raczki ma kształcie lasek, konstrukcja lekka( moge ja zniesc po schodach z mikolajem w srodku bez obaw ze upadnę albo nie doniosę), latwo mozna go złozyc i miesci sie po złozeniu przed przednim siedzeniem w samochodzie (polozony na stojaco). Ma zdejmowana raczke z przodu i pieciopunktowe pasy, koszyk na zakupy. Jesli dziecko zasnie to oparcie można położyć do pozycji leżącej, co nie w każdej spacerówce w takiej cenie jest możliwe. Nie jest drogi (250zł)
kabria
2007-01-18
21:11:59
Email
dzieki wielkie dziewczyny, na pewno z Waszych rad skorzystam...pozdrawiam ciepło
NIECHA
2007-01-20
22:24:53
Email
Ja moge polecić parasolkę: Graco Mosaic. Oglądałam ją w hurtowniach, ale na zakup zdecydowałam się na allegro. Znacznie taniej. Fajnie się prowadzi, ma budkę , odpinany pałąk, rozkłada się do leżenia, bardzo wygodnie i szybko się składa, jest lekka, ma też wkładkę dla mniejszych dzieci co dla mnie było szczególnie ważne, bo będzie służył jeszcze rodzeństwu.
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum