szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Prezenty na Boże Narodzenie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
MoNiSiA
2005-11-12
Email
Witajcie kochane Mamusie. Mam do Was takie pytanie, jakie prezenty robicie lub robiłyście swoim maluchom na gwiazdkę? Bo wciąż zastanawiam się co byłoby odpowiednie dla mojej Julci. Na święta będzie miała już prawie pół roczku. Myślałam o klocuszkach, ale nie wiem czy będzie potrafiła się nimi bawić. Czekam na pomysły i podpowiedzi. Pozdrawiam cieplutko.
MoNiSiA
2005-11-22
17:31:34
Email
Hihihi, dziękuję laski :*** Tak, dokładnie, to najpiękniejszy prezent świąteczny ;P jakim dla każdej mamusi jest jej maleństwo :) Pozdrawiam Was kochane :***
sylwetka
2005-12-14
09:49:54
Email
hmm ja też się ostro głowię co tuMałej (8m-cy)kupić. Teżchcemy coś edukacyjnego,ale...widzieliśmy żyrafę i chyba jest za długa dla naszej siedzącej Agaty, czy oby będzie jej się chciało tak wysoko podnosić rączki by wrzycać klocuszki?może jednak ślimak będzie lepszy? a może jakieś zabawki drewniane? sama już nie wiem Help!!!
Kamila
2005-12-14
19:31:08
Email
Kinia na mikołaja dostała właśnie garnuszek z F.P., moim zdaniem świetny, wcale nie za cichy, Kinia bardzo lubi się nim bawić :) na gwiazdkę kupiłam jej bujaczek-jeździk http://www.allegro.pl/show_item.php?item=76665520 polowałam juz długo na niego :) już nie mogę się doczekać jak Kinia go zobaczy. Pozdrawiamy :)
z...ielony
2005-12-15
10:19:34
Email
No, tak. Święta tuż tuż a my dalej nie wiemy jaki prezent sprawić bączkom. Marudy mają 9 m-cy i właśnie zaczęły raczkować :( moze klocki edukacyjne ?? Ale wtedy jeden komplet czy dwa ??? W głowę dostaję ;) pozdrawiam :)
Goga66
2005-12-15
10:54:48
Email
zamiast 2 kompletów, kup dwie różne rzeczy, bedą się zamieniać. To jeszcze nie wiek, kiedy dziecko uważa,że coś należy tylko do niego. Ale może się mylę???
MoNiSiA
2005-12-17
12:22:06
Email
Hey kochani! Już wybraliśmy z moimi rodzicami prezent dla Julci - dostanie krzesełko Fisher price'a (dzięki Andzi) :) bączka Chicco, taką farmę Disney'a http://allegro.pl/show_item.php?item=75952282 i dużą grzechotkę (Julcia uwielbia grzechotki). To będą prezenty od nas. Pozdrawiam Was mocniutko :*** P.S. Zgadzam się z Goga66 że lepiej kupić np. 2 rodzaje klocków. Jedne ze zwierzątkami, a drugie np. z owocami :)
Anula
2005-12-18
22:03:35
Email
Polecam (dla 9 miesięcznego bobasa) OGRÓDEK ZABAW 5 w 1 - LITTLE TIKES(dziecko moze przy tym leżeć, siedzieć, stać, siedzieć na tym jak na krzesełku ze stoliczkiem, a ustawiony pod kątem tworzy sztalugę. Droi ale posłuży Nikolce ze 3 lata. Bardzo podobały mi się też (ale niestety brak już kasy) 1/ STOLIK PLAYSKOOL AIR-TIVITY (nakłada się na siebie w różnych kombinacjach piramidki, wciska przycisk i powietrze w śrdoku sprawia, że z elementami w piramidkach coś się dzieje-ruszają się i grają) , 2/FONTANNA Z PIŁEK również firmy PLAYSKOOL (równiez pod wpływem powietrza piłeczki wrzuca się do fontanny a one wyskakują, toczą się w dół po spiralnym torze i wydają dzwięki), 3/ HIPCIO FISHER PRICE - pchacz, jeździk, zbiera klocki(to kupię Nikoli na 1 urodziny), 4/ INTERAKTYWNA PIŁKA TINY LOVE (przy poruszaniu się wydaje dżwięki, znikają wewn. ręce, nogi i głowa) oraz 5/ KLOCKI FISHER PRICE - dokładnie nie pamiętam nazwy, są 3 szt., po naciśnięciu zmieniają się w środku elementy, może na nich coś przesuwać, otwierać, krecić i naciskać-z każdej strony jest coś innego). Dla nieco starszych dzieci polecam może banalny ale uroczo milusi prezent-pościel z flanelki-np. w dziecięce wzory. Sama sobie taką w przyszłości kupię i pozamieniam na tą z kory.
MoNiSiA
2005-12-19
23:53:00
Email
Anula, te aktywne 3 klocki o których wspominasz ma moja Julka i z dnia na dzień do nich dorasta, widać klocuszki jej się podobają :)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum