szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Prezenty na Boże Narodzenie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
MoNiSiA
2005-11-12
Email
Witajcie kochane Mamusie. Mam do Was takie pytanie, jakie prezenty robicie lub robiłyście swoim maluchom na gwiazdkę? Bo wciąż zastanawiam się co byłoby odpowiednie dla mojej Julci. Na święta będzie miała już prawie pół roczku. Myślałam o klocuszkach, ale nie wiem czy będzie potrafiła się nimi bawić. Czekam na pomysły i podpowiedzi. Pozdrawiam cieplutko.
andzia
2005-11-12
16:23:11
Email
Hej Monis ja mam zamiar Wiki na gwiazde sprawic MUZYCZNY OCEAN LITTLE TIKES plu SLIMAK EDUKACYJNY FISHER PRICE.Teraz ma prawie 6 mies i chce zainwestowac w porzadne zabawki edeukacyje a F.P napewno taka jest i wiem ze bedzie miala te zabawki dlugo.Klocki sa super moja Wiki ma je juz od 1,5 mis nie uklada ich ale interesuja ja ksztalty zwierzatka ktore sa tam umieszczone i dzwieki jakie te klocki wydaja.Za jakis czas napewno zacznie je ukladac.Uwazam ze zabawki edukacyjne maja to do siebie ze w kazdym wieku interesuja dzidziusia.
MoNiSiA
2005-11-12
16:52:37
Email
Dziękuję kochana za odpowiedz :) Ocean już Julia ma, naprawdę świetna zabawka, godna polecenia, ma też pianinko do nóżek F-P i jakoś nie bardzo się nim potrafi jeszcze bawić, dlatego chcę kupić jej zabawkę, która będzie rozwijała ją manualnie i dobry pomysł z tym ślimaczkiem :) Wynalazłam też na allegro garnuszek i żyrafkę, tylko która z tych zabawek ją naprawdę zainteresuje i jej się spodoba? :)
andzia
2005-11-12
19:05:32
Email
Garnuszek hmm jest ok ale ogladalam w sklepie strasznie ciche ma melodyjki dzidzius musi sie naprawde wschluchac.Slimaka tez ogladalam w sklepie i mam zamiar kupic na allegro uwazam ze jest lepszy niz garnuszek.Ocean tez z allegro skoro tak polecasz to pewnie wczesniej jej go kupie.Buzka
MoNiSiA
2005-11-12
20:00:20
Email
Kurczę, jedne zabawki firmy Fisher Price są aż za głośne, a drugie aż za ciche. A wiesz coś może na temat żyrafki? Dziękuję :*
sylwia
2005-11-13
11:38:44
Email
Nie wiem, czy to chodzi o taką zyrafę do której wrzuca się klocki? Jesli o taka to szczerze moge ja polecic, jest rewelacyjna, dźwięki mojemu synkowi bardzo sie podobały, chociaz musze przyznac, ze mnie nie bardzo, ale przeciez to w końcu zabawki maja słuzyc naszym pociechom. Zgadzam się równiez, ze muzyczny ocean jest super zabawką. Nasz Kuba bawił sie nią bardzo długo. Leżał na leżaczku i juz go interesowała, często na kocyku i tez ja z dołu obserwowal, a jak zaczął stawać, to słuzyła mu za podporę, gdy nudziły mu sie przyczepione tam muszelki, to dowiązywałam różne inne zabawki i tez mu sie podobalo. Uważam, ze jest to zabawka warta swojej ceny. Jednak spróbujcie kupic na allegro uzywane za połowę ceny, bo ta zabawka nie ulega zniszczeniu. POzdrawiam serdecznie. Jeśli mogę jeszcze cos polecic, to fajna zabawką jest pociąg z Fisher'a, ale moze troszkę pózniej, nie dla 6 miesięcznego bobaska. Wydaje sympatyczne dźwięki, a po naciśnięciu komina jedzie sama, nasz mały ja uwielbia. Przyznam szczerze, ze sama bym jej nie kupila bo kosztowała 120 zł, ale teraz widze, ze sie sprawdza juz pół roku. Pozdrawiam serdecznie.
Michalina
2005-11-17
15:06:41
Email
Sylwia - ten jeżdzący pociąg o którym piszesz to z serii "Little People"? Własnie zastanawiałam się, nad tą serią zabawek. Little People są od chyba od 12 m-cy, a mój Łukasz na początku stycznia kończy roczek.
sylwia
2005-11-17
16:03:44
Email
Nie, Michalinko!, to jest taka starsza seria, ale ten pociąg(lokomotywa i wagon)są z serii, gdzie znajdują się klocki interaktywne. Niestety nie pamiętam, czy byla tam jeszcze jakaś nazwa, ale są one dostępne na rynku. Jak zobacze w sklepie to napisze jak się nazywaja dokładnie. Mój Kuba dostał ta zabawkę na gwiazdkę właśnie jak miał 10 miesięcy i nadal się nią bawi. Pozdrawiam Cię serdecznie, może uda mi sie znaleźć na jakims zdjęciu, to wkleję!
sylwia
2005-11-17
22:44:24
Email
Michalinko1 znalazłam zdjęcie tej zabawki na allegro! http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72051582 Pozdrawiam
Michalina
2005-11-18
09:33:09
Email
Dzięki Sylwia :). Fajnie, bo klocki interaktywne, które są w pociągu pasują do naszego Hipcia chodzika-jeździka , a te z Hipcia do kolejki. No to już chyba wiem co kupię na Gwiazdke. Albo jeszcze lepiej - pomysł podsunę babciom :)
Aśka
2005-11-18
15:43:49
Email
mamy garnuszek klocuszek, głośność jest regulowana (2 stopnie głośności). Ja i Ola jesteśmy zadowolone.
MoNiSiA
2005-11-18
20:30:16
Email
Asiu od jakiego czasu używa Twoją córcia tej zabawki? 6 miesięczny brzdąc będzie potrafił się nią bawić, jak myślisz? Pozdrawiam :*
Aśka
2005-11-20
09:13:47
Email
Ola miała chyb 8-9 mcy jak kupiliśmy garnuszek klocuszek, ale nie było to naszym zamiarem, czysty przypadek, akurat byliśmy przy kasie i dowiedzieliśmy się o takiej zabawce. na zabawce owszem pisze że od 6 maca ale ja osobiście uwazam, że to za wczas. Taki maluch nie będzie potrafił sobie z wkladaniem klocuszków w otwory i może się niepotrzebnie frustrować, denerwowac a tym samym zniechęcać. Kłopot jest o tyle ze otwory są z boku garnuszka i dziecko nie widzi wszystkich na raz, na początek chyba lepsze są te zabawki, do których dopasowuje się figury ale od góry. Ja osobiście bym poczekała, Ola też musiała doruść do tej zabawki.
MoNiSiA
2005-11-21
20:32:34
Email
Ok Asia dzięki za odpowiedz, więc pewnie kupię żyrafkę :) Ach, piękne będą te święta :)

SYLWIA
2005-11-21
22:12:18
Email
OJEJ, ALE PIĘKNA DZIDZIA. tO TAKI PREZENCIK SWIĄTECZNY:))). ŚLICZNOŚCI. POZDRAWIAMY
andzia
2005-11-22
10:02:27
Email
Monisia Julcia jest słodka.Przeslicznie wyglada w tym ubranku :)
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum