szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Paróweczki????


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Agata
2005-10-15
Email
Dziewczyny kiedy podałyście dzieciaczkom parówki. Moja pediatryca powiedziała, że mogę już Sarze dać Morlinki ale tylko te z atestem. Kupiliśmy więc indycze - ale nie miały atestu no i odpadły. Mąż kupił wczoraj wieprzowe bo tylko te miały atest - ale są bardzo twrade i zbite? Zastanawiam się czy wogóle podać małej te parówki - a może podpowoiecie jakie inne wyroby mogę jej dać ( Sara ma 10 miesięcy)np. może szyneczka albo coś innego?
larisa
2005-10-25
19:46:26
Email
Nie wiem czy wiecie, ale morlinki zawieraja konserwanty. Bylam w szoku gdy ostatnio je kupilam dla malej , zachwycona pozytywna opinia IMiD a tu w skladzie:konserwanty. Zdecydowalam sie nie dawac...
emka
2005-10-26
23:45:05
Email
dzisiaj prawie wszystko ma konserwanty, każda wędlina która jemy, a to co paczkowane to już na 100%. Gdy są bez konserwantów to jest to zwykle głośno obwieszczane, tylko czy im wierzyć.. My szynkę dajemy, parówek jeszcze nie spróbowałyśmy. Ania ma ciagle tylko dwa ząbki. Coś te górne nie chcą się wyrżnąć. paptki
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum