Happy mum - odzież ciążowa, odzież dla dzieci, moda ciążowa. Sklep, forum, porady ciążowe.
[Rozmiar: 18178 bajtów]
szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Dziecko (wychowanie, zabawy, rozwój, dieta, przedszkola, itp)
temat - Paróweczki????

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
Agata
2005-10-15
Email
Dziewczyny kiedy poda?y?cie dzieciaczkom parówki. Moja pediatryca powiedzia?a, ?e mog? ju? Sarze da? Morlinki ale tylko te z atestem. Kupili?my wi?c indycze - ale nie mia?y atestu no i odpad?y. M?? kupi? wczoraj wieprzowe bo tylko te mia?y atest - ale s? bardzo twrade i zbite? Zastanawiam si? czy wogóle poda? ma?ej te parówki - a mo?e podpowoiecie jakie inne wyroby mog? jej da? ( Sara ma 10 miesi?cy)np. mo?e szyneczka albo co? innego?
anika
2005-10-15
22:11:41
Email
Cze??. Ja podaj? mojej córeczce Morlinki z serem zó?tym. Ma?a zjada je z apetytem.Obieram jej tylko skórk?, bo inaczej wszystko gromadzi w policzkach. te paróweczki rozp?ywaj? sie poprostu w ustach i maj? pozytywn? opinie instytutu matki i dziecka. Sama chetnie czasem je zjadam. A na kanapeczki k?ade jej szynke wieprzow? tez morlin i tak samo zapakowan? jak paróweczki. Wprawdzie ma?a ma juz 14 miesi?cy, ale paróweczki podaje jej od 3 miesi?cy. Pozdrawiam.
kyja
2005-10-16
08:31:18
Email
ja te? z miesi?c temu da?am Misiowi parówk?-Sokoliki, z pozytywn? opnia IMiD,da?am mu, bo kole?anka ma rówie?nic? Misia i od dawna daje jej Morlinki.Z kolei pediatra na wie??,?e ma?y jad? parówki, powiedzia?a,?eby nie dawa? dziecku parówek-s? niezdrowe, i mam nie wierzy? w te atesty.R?ce mi opad?y.No i mu nie daj?.My?le,?e moja pediatrzyca troche przesadzi?a-Misio trz?s? si? za parówk?;-))
Agata
2005-10-16
12:42:50
Email
No w?a?nie..jedni lekarze mówi?, ?e dziecko mo?e ju? je??, inni, ?e ma jeszcze czas. I jak tu by? m?drym???
Tak sobie mysl?, ?e trzeba te? robi? wiele rzeczy na wyczucie. Poprostu trzeba spróbowac i zobaczy? co si? dzieje - bo pewnie nie ma sensu przesadzanie ani w jedn? ani w druga stron?. Dzi? da?am ma?ej kawa?ek szyneczki - zajada?a sie, a? jej sie uszy trz?s?y......
emka
2005-10-16
22:22:50
Email
Nasza Ania wprost szynk? uwielbia (gotowana oczywi?cie) i pol?dwic? sopock? równie? :)))Parówek nie próbowa?y?y. My?l?, ?e firma typu Morliny nie mog?aby sobie pozwoli? na z?? jako?? parówek dla dzieici. Gdyby kto? kiedykolwiek odkry? ?e co? jest z nimi nie tak to du?o by stracili - sa przecie? jedn? z najpopularniejszych firm w?dliniarskich. Co innego parówki z niznanego ?ród?a. Takich to sama bym nie tkn??a. Ale Morlinki - czemu nie.
Agata
2005-10-17
18:24:56
Email
Emka a mozesz zdradzi? twój przepis na szynk? - kupujesz gotowe mi?sko czy surowe i dopiero w domu gotujesz? Z góry dzi?kuje za odpowied?.
A?ka
2005-10-17
19:45:15
Email
ja Oli nie podaj? wogóle parówek, poniewa? moja siostra ogl?da?a program, w którym przestrzegano aby ma?ym dzieciom jak najd?u?ej nie podawa? paróweczek, nawet tych z morlinek, które s? dla dzieci. Nie chodzi o firm?, ale o sk?ad, o to z czego s? parówki...... tak wi?c ja podpisuj? si? pod tym co mówi? lekarze, którzy odradzaj? spozywanie parówek przez dzieci
A?ka
2005-10-20
18:02:27
Email
sama zg?upia?am. by?ysmy dzisiaj na szczepieniu i rozmowa z lekark? zesz?a nas na temat jedzenia,zaproponowa?a nam... paróweczki... no i chyba zmieni? zdanie - jeszcze nigdy nie zawiod?a mnie opinia naszej pediatry, jest dla mnie autorytetem, wi?c zaczynamy je?? paroweczki (poza ciel?cymi, tych radzi?a nie podawa?).
Agata
2005-10-20
19:29:50
Email
Asiu a jakie zamierzasz podawa? - z Morlinek??
A?ka
2005-10-20
19:39:31
Email
jeszcze nie wiem, bo do tej pory si? tym nie interesowa?am i nawet nie wiem jakie s?! po rozeznaniu si?dam zna? jakie kupilam
emka
1999-04-11
03:09:27
Email
Agatko, dopiero przeczyta?am. Dajemy jej ju? zrobion? ze sklepu, ale staramy sie kupowac tak? bez konserwantów. Mam taki sklep w oklicy (przywo?a w?dliny a? z Zakopca) ale wol? te od te?ciowej z Garwolina - tez bez konserwantów. Ostatnio daj? jej tez zwyk?a gotowan? szynke (ze sklepu), ale nie za du?o. Chocia? niesamowicie jej smakuje i z dnia na dzien je co raz wi?cej. Tak na d?u?sz? met? to zamierzam sama cos pichci?. Upiec schabik czy poprostu kawa?ek odszynki wieprzowej. Troszk? w produktach ze sklepów martwi? mnie konserwanty i saletra ale te?ciowa mówi ?e tak du?o si? jej nie daje i ?e nie powinnam si? martwi?. parówek jeszcze nie próbowa?y?my.
Aagatko i Asiu a Wy juz spróbowa?y?cie parówek? :)
Papatki dla Was Kochane
emka
1999-04-11
03:10:19
Email
he he ale data :) a przed chwil? w ogole mnie wywali?o i otwiera?a sie strona www.krank.pl zamiast happymum ???????
A?ka
1999-04-11
22:46:25
Email
ja jeszcze nie poda?am Oli paróweczki, nadal si? waham, nie wiem co zrobi?
Agata
1999-04-12
00:07:13
Email
Wczoraj da?am Saru?ce pierwsz? paróweczk? indycz? z Morlinek. Zjad?a ?wiarteczk? z chlebkiem ....chocia? wydaje mi si?, ?e s? one zbyt twarde nawet na 6 z?bów Sary. Za kilka dni spróbujemy znów...zobaczymy czy zje wi?cej.
Agata
2005-10-24
15:51:23
Email
No nie...w 1999 roku napewno mnie tu nie by?o hi hi
A?ka
2005-10-25
15:34:07
Email
jad?y?my na ?niadanko paróweczki Morlinki (z indyka). Ola zjad?a ca?? jedn?. Musz? przyzna?, ?e faktycznie twardawe, mimo i? d?ugo gotowa?am. Zdecydowa?am, ?e b?d? podawa? paróweczki ale nie za cz?sto.
Strona 1 - 1, 2, następna
Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum