szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - sapka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
asia_30
2005-09-12
Email
moje drogie koleżanki poradźcie mi co może pomóc mojemu dwutygodniowemu maleństwu bo ma dość mocną sapkę i przeszkadza jej to w spaniu. Dzisiaj przez to nie przespałam prawie pół nocy ona się męczy a ja przy niej.Poradźcie!
Goga66
2006-02-25
19:18:06
Email
wyciągam temat dla świeżoupieczonych mamuś :)
Kajka
2006-03-01
11:33:48
Email
jak latwo mozna nawilzyc powietrze? bo moj synek strasznie odycha- sapka:( a daje mokre reczniki na kaloryfer, obok wisi dzbanuszek z woda a dalej jakgdyby mial zatkany nosek i problemik z oddychaniem:( a nie ma nic w nosku... i co zrobic?
Goga66
2006-03-01
11:55:17
Email
Kajka - ma jeszcze zalegające wody płodowe - to nie od suchego powietrza. Zuzia tak pierwszy miesiąc sapała a potem powolutku jej przeszło.
aguska
2006-03-01
18:42:21
Email
Hej dziewczyny, moj maly mial sapke po urodzeniu teraz byla przerwa (ma dwa miesiace) i znow go zaczela meczyc, kupilam dzis sterimar i w zwiazku z tym mam pytanie, czy po aplikacji nalezy oczyszczac nosek? slyszalam dwie wersje:1. zeby zaraz po aplikacji oczyscic nosek gruszka 2. wprost przeciwnie, nie ruszac bo to tylko pogorszy sprawe. Jak wy sobie radzicie z sapka? dzieki za odpowiedz
Goga66
2006-03-01
20:01:10
Email
mnie wszyscy lekarze odradzali gruszkę. Zuzi bez gruszki przeszła
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum