szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - kupka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
aga
2005-08-03
Email
Mam problem,moja 2miesięczna córeczka od tygodnia ma problem z robieniem kupki,nie robi 3 dni i się męczy więc pomagamy jej czopkiem glicerynowym lub termometrem w odbycik,ale przeciez nie można tak ciągle,bo się dziecko przyzwyczai..co mam robić?może coś w diecie nie tak?kolki odpukać się skończyły a tutaj teraz to!!!pomocy!!!
Agata
2005-08-26
17:42:30
Email
Aga....a czy widać aby mała ewidentnie zaparcia - bo jesli tak, to porozmawiaj z pediatrą o syropku Lactulosum. Podawałam go mojej małej przez 3 miesiące (jest nieszkodliwy dla dziecka) i problem minął jak ręką odjął. Już 2 tydzień jak odstawiliśmy syrop a kupki są piekne (o ile tak mozna o kupkach powiedzieć)czaami jedna na dzień - a czasami aż 5 na dzień. A przedtem to nawet i tydzień nie mogła zrobić kupki - bardzo się męczyła. A dopajanie też pomaga.
aga
2005-08-29
16:53:10
Email
dzięki,spytam..:) pozdrawiam!!!
mati81
2005-08-29
21:28:27
Email
Agatko mam pytanko ile razy dziennie podawałaś ten syrop i w jakich ilosciach? moja zuza też go dostaje ale nadal robi kupki raz na tydzień, jak nie zrobi w ciagu tygodnia to daje jej czopek glicerynowy bo nie moge patrzecjak się męczy:( pozdrowionka
Agata
2005-08-29
22:45:01
Email
Podawałam małej syropek raz dzienne 5 mililitrów na czczo. tzn ja robiłam tak. O 4-tej rano dostawała butlę mleka i o 6 rano przed wyjściem do pracy dawałam jej ten syropek i potem dopiero po godzince mogła dostac kolejne jedzonko lub picie.
Niestety dziewczyny w trzecim tygodniu bez syropku problem wrócił jak bumerang. Sara dziś aż krzyczała z bólu bo nie mogła zrobić kupki - dosłownie wydłubywałam jej termometrem po kawałeczku bo kupka utknęła i koniec - a przy tym była twarda jak kamień. Pojechalismy do naszej pediatrycy i znów wracamy od jutra rana do podawania Lactulosum.
A ja tak się cieszyłam, że już po problemie
Kate
2005-08-30
11:39:22
Email
Ago, moja pani doktor doradziła na zatwardzenie sok z czerwonych winogron z wodą na czczo - działa super, nie wiem tylko czy 2 miesięcznej dzidzi można to podać - Jaś miał skończone 3 miesiące jak zaczął pić ten sok i nie był na cycusiu a na modyfikowanym. Zapytaj lekarza. Pozdrawiam
Nika
2006-01-03
13:15:53
Email
Nie martwcie się mój maluch robił kupki co 5 dni,ponoć niektóre dzieci tak mają, jedne robią 5 dziennie inne co 5 dni.jak zrobił pierwsza to jaka była radość nie wiedziałam że kiedyś kupa sprawi mi tyle radości.
Nika
2006-01-03
13:15:59
Email
Nie martwcie się mój maluch robił kupki co 5 dni,ponoć niektóre dzieci tak mają, jedne robią 5 dziennie inne co 5 dni.jak zrobił pierwsza to jaka była radość nie wiedziałam że kiedyś kupa sprawi mi tyle radości.
dominikasz
2006-01-08
16:02:46
Email
DEBRIDAT 3x po 2,5 ml ale on jest na receptę wiec trzeba isc do learza mojej pomógł na te problemy z kupką.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum