szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - kupka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
aga
2005-08-03
Email
Mam problem,moja 2miesięczna córeczka od tygodnia ma problem z robieniem kupki,nie robi 3 dni i się męczy więc pomagamy jej czopkiem glicerynowym lub termometrem w odbycik,ale przeciez nie można tak ciągle,bo się dziecko przyzwyczai..co mam robić?może coś w diecie nie tak?kolki odpukać się skończyły a tutaj teraz to!!!pomocy!!!
Agata
2005-08-03
17:07:27
Email
Aga wrzuć w wyszukiwarkę hasło kupka - było już sporo na ten temat.Pozdrawiam
Agata
2005-08-03
17:09:41
Email
http://www.happymum.pl/forum/znajdz.php
Anula
2005-08-03
23:48:16
Email
Aga jakiś czas temu pisałam na ten temat posta: kupki-temat rzeka. U mnie było to samo i to chyba nawet w tym samym wieku. Minęło. A teraz jest kilka kupek dziennie.Pozdrawiam.
aga
2005-08-04
17:25:17
Email
hmmm..poczytałam trochę o tej kupce :) ..nie rozumiem co z tym kieliszkiem wody? pomaga faktycznie? a nie zaszkodzi? pozdrawiam:)
agnieszka74
2005-08-04
18:02:49
Email
HEJ AGA !! KUBA MIAŁ TEN SAM PROBLEM I W TYM SAMYM WIEKU. DAWAJ DZIECKU SPORO PIC TO ROZRZEDZISZ KUPKI..MI LEKARZ KAZAŁ NAWET DAWAC SOCZKI JABŁKOWO-MARCHWIOWE I PO JAKIM CZASIE BYŁO OK. MOZESZ TEZ KUBIC HERBATKE ZIOŁOWĄ, SA TAKIE OD 1 MIESIACA (BOBO VITA ..CHYBA).
POZDRÓWKA !!

aga
2005-08-04
20:18:58
Email
kurcze, mówiłam ,że kolki się skończyły a tu dziś mała płacze :(, to chyba z powodu tej kupki,biedna się męczy, brzuszek boli..dopajam ją herbatką ułatwiającą trawienie hippa i sama też ją pije, a tu nic..zastanawiam sie co z tą wodą?kieliszek wody?nie chce bez sensu w ciemno eksperymentować na dzidziusiu..

agnieszka74
2005-08-04
22:15:55
Email
Czy karmisz ja piersią ?? Może to w Twojej diecie jest cos co powoduje kolki ???
aga
2005-08-05
08:50:44
Email
piersią,piersią..z tą dieta to już wariuje, doszło do tego,że tylko kasza gryczana,marchewka,kanapki z kurczaczkiem gotowanym oczywiscie i tak codziennie..teraz podaje lakcid,bo uprzednio pomagało..
Agata
2005-08-05
13:34:59
Email
Aga kieliszek wody pomaga - ten pomysł podzrzuciła mi jak pamiętam Marta.
Możesz wlać do butelki, bądź podać łyżeczka trochę wody - to rozluźnia stolec - i napewno nie zaszkodzisz tym dziecku - bo to zwykła woda (ja uzywałam Żywca) Pozdrawiam i napisz czy poskutkowało.
Agata
2005-08-05
13:38:19
Email
Aha Aga....coś ci doradzę z własnego doświadczenia -wyeliminuj na jakiś czas ze swojej diety marchewkę - moja lekarka tak mi poradziła. Powiedziała, że z reguły na rozluźnienia i rozwolnienia albo przy zatruciach aby unormalizować stolec je się marchwianke. Czyli tutaj musimy zadziałać odwrotnie. Spróbuj - może to jest przyczyna?
Moja lekarka tez mi mówiła, że dziecko karmione piersią może nie robić kupek kilka dni - i moja córcia tak właśnie robiła.
mati81
2005-08-05
17:39:38
Email
Hej aga ja dziś z małą wróciłam od pediatry bo miałam ten sam problem, Zuzia robiła po 5 kupek dziennie a tu nagle od niedzieli nic i na dodatek strasznie sie męczyła przy odgazowywaniu. Pani doktor powiedziała że na przełomie 1 i 2 miesiaca to normalne ze dzidzie robia żadko kupki ale jesli przy tym się nie męcza. Jak sa jakies dolegliwosci to trzeba się kontaktować z lekarzem. Nam zaleciła masaż brzuszka ale taki naprawdę intensywny, poza tym podawanie przegotowanej wody Zywiec może być z dodatkiem miodu ale malutko, dodatkowo czopki ziołowe i jeszcze leki. Podawać przez jakiś czas i wszystko wroci do normy. Acha ja mam pić jak najwięcej soku jabłkowego i jeść owoce zwłaszcza śliwki:)Pozdrowionka i nie martw sie, będzie ok:))
aga
2005-08-08
14:19:40
Email
jejku,dzieki dziewczyny!mała zrobiła w niedzielę mega Panią Kupkę,chyba ta woda jej pomogła i dużo jabłkowych produktów..fajnie,juz sie tak nie martwię,jakby co to napiszę,,pozdrawiam!!!
ila
2005-08-25
11:41:26
Email
dziewczyny!A jak to jet z krwią w kupce, zauważyłam małe czerwone smugi, czasami, karmie piersią, ola ma 6 tygodni. Żadnych innych objawów ,oprócz wysypki na twarzy, dobrze spi, czasem trochę pomarudzi, podaje jej bobotic, jak widzę,ze z brzuszkiem coś nie tak, sporadycznie. kiedy należy się tym martwić?
kyja
2005-08-26
08:16:01
Email
Ila, jeśli zauważyłas krew w kupce dziecka, to powiedz o tym koniecznie pediatrze.Mój synek, jak miał kolki( między 5-11 tygodniem życia), robił też zielone kupki, zdarzały się w nich kropki krwi.Pediatra zbagatelizował sprawę kupek-zmieniłam pediatrę.Potem okazało się,że moje dziecko jest alergikiem.Może u Twojej kruszynki to nie jest krew?Najlepiej powiedz o tym lekarzowi.Pozdrawiam
aga
2005-08-26
16:38:19
Email
kurcze,moja Maja caly czas tak rzadko robi te kupki,teraz to juz tydzien nie robi:(..bączki puszcza,nieraz widzę że się męczy bidulka..pediatra kazała dopajać..Ameryki nie odkryła a dziecko nadal bez kupki..
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum