szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - PROBLEMY Z LAKTACJA!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
andzia
2005-06-07
Email
Witajcie Kobietki mam problem 8dni temu urodzilam Wiki i zaczely sie problemy z pokarmem dziecko nie umialo chwytac moich duzych brodawek ja nie potrafilam jej przystawiac poranilam piersi a mala zrobila sobie z cyca smoka- zasypiala przy nim gdzy wyciagalam budzila sie z placzem glodna wiec dawalam ja na dokarmienie i byla spokojna. Moje piersi sa w strasznym stanie bola okrutnie po powrocie do domu zaczelam odciagac i podawac butla. Mala byla spokojna ale do czasu, je dosc duzo z tej butli i czesto a u mnie zaczal zanikac pokarm jak wczesniej sciagalam co dwie godzinki teraz sciagam tylko 3 razy na dobe bo wiecej nie idzie. Dokarmiam ja modyfikowanym NAN i spi 3 godzinki jesli zje mojego mleka jest niespokojna chce wiecej ma problem ze zrobieniem kupki a mnie piersi bola mleka malo sciagam i rwie sutki krew mnie zalewa. Co ja mam zrobic??Nie wiem czy sciagac caly czas to mleko do momentu zanikniecia czy moze da sie jakos zlikwidowac resztki tego mleka?piersi bola mnie strasznie nawet jak ich nie dotykam. Prosze pomozcie naprawde sie mecze
ciekawa
2008-08-18
20:42:38
Email
Ponoć dziecko gryzie bo nie jest głodne...Trzeba palec wkładac miedzy ząbki i wrazie czego po jednym ostrzeniu kończyć karmienie-tyle ja słyszałam.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum