szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Espumisan


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Kornela
2005-06-02
Email
Moja koleżanka urodziła 4 m-ce temu i powiedziała mi, że od 2 tyg. życia jej synka podawała mu codziennie po 2 kropelki Espumisan żeby nie miał kolek. Faktycznie nic się nie działo, mały był spokojny. ZAstanawia mnie tylko czy to jest bezpieczne i czy można podawać dziecku takie kropelki. Ja słyszałam tylko o herbatkach z kopru.
***
2006-03-30
09:14:49
Email
****
aana
2006-12-01
16:06:33
Email
Witam Mam 10 tygodniowa coreczke i podaje jej esputicon od miesiaca - to naprawde dziala. oczywiscie dawkowanie - zgodnie z zaleceniami lekarza. Teraz od 10 tygodnia podaje jej trzy razy dziennie po trzy krople i nie obawiajcie sie to jest dawka bezpieczne. pozdrawiam mama Emilki
lidiamital
2006-12-01
17:59:33
Email
Kiedy mój synek dziś półroczny miał kolki za zaleceniem lekarza podawaliśmy mu 4 krople esputiconu, zaś espumisanu 10 dwa razy dziennie. Infacol podobnie jak jak jego porzednicy czyli wyżej wspomniane krople też nie dziłał. Ale okłady z ciepłej pieluszki i kąpiel owszem ach i woda koperkowa- apteczna nazwa GRIPE WATER. Na pocieszenie dodam, że ostatnia kolka była w 4 msc. trzeba nauczyć się z nią funkcjonować. Życzę wytrwałości.
kabria
2006-12-01
21:04:16
Email
u nas nic nie pomagało dopiero SabSimplex- w Polsce nie dostepny, jedynie najblizej w Czechach lub na allegro, ja jednak polecam tylko niemiecki....pozdrawiam
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum