szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - kupki-temat rzeka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Anula
2005-05-24
Email
Wiem z literatury że niemowlaki mogą się wypróżniać albo po każdym karmieniu albo co kilka dni (taka jest tolerancja).Do tej pory moja 2-miesięczna Nikolka (karmiona piersią) robiła ok.2-4 dziennie.Od 2 tygodni wypróżnia się raz na 3-4 dni.Czy mogę coś zrobić aby jej pomóc? Drażnienie termometrem nie pomaga.
Jagoda
2005-06-06
16:00:09
Email
Najlepiej przeczyszczająco w tym wieku działa cyc :))). Ona wie, co dobre!
Mamcia Mateusia :)
2005-06-06
17:01:02
Email
moj lekarz znow powiedział ze dziecko karmione piersią tak ma że robi żadko kupki chodzi mi oczywiscie o 2-6 mca życia a co ja mam powiedziec jak Mati robił kupki twarde jak miał 10mcy razem z krwią niebyło jej dużo ale była i do tej pory sie zdaża jak ma zbita kupke....
Anula
2005-06-10
00:57:12
Email
Dziewczyny jestem mega szczęśliwa, bo od kilku dni znów są 2-3 dziennie!!! I nie zmianiałam diety ani nie dopajałam. Jak niewiele matce do szczęścia potrzeba:-)))
Asteria
2005-06-15
17:21:59
Email
Moje 2 tygodniowe malenstwo, radzi sobie z kupkami calkiem niezle, nam chyba bedzie gorzej na papersy zarobic hihi ;). Czasem znika cala mala paczka z 10 papersami na dzien, a czasem i wiecej. Nie zawsze sa to obfite kupki, czasem tylko popuszcza, ale przeciez nie zostawie go z taka mala kupka. Tesciowa oczywiscie ma inne, swoje zdanie. Marudzi ze maly za duzo kupy robi. Ze na pampersy nie wyrobimy...Ech tesciowe
emka
2005-06-17
22:09:50
Email
Asteria teściową się nie przejmuj. tak już mają ;)A pampersy zmieniaj, co zrobić, mi tez czasem "szkoda" było jak np. zsiusiała mi się przy przebieraniu, ale przecież nie ubiorę jej w mokrą pieluszkę. Może kupujcie większe opkaowania - jest taniej i najlepiej w jakimś hipermarkecie. A oszczędzac można na chusteczkach. My tak robilismy gdy była powódź kupek. Myliśmy pupke gazą i wodą z mydełkiem :)
karolisia
2006-08-26
22:01:40
Email
witam Moja synek ma 3 miesioce i od 6 dni nie robi kupki i dziwnie sie zachowuje sie preży sie wierzga sie steka masuje jeemu brzuszek ale to nie pomaga i jeszcze jak prubuje zrobicz kupke to płacze jak moge jemu pomuc prosze o pomoc
bela
2006-08-27
06:49:28
Email
KAROLOSIA poczytaj w temacie ktory podciagnelam "mam duzy problem z kupkami"
agnieszka74
2006-08-27
09:02:20
Email
znaczy tu : Kupki..:)
asiulek
2006-08-29
22:44:52
Email
hej kup herbatke ułatwiająca trawienie firmy hipp i możesz pic ja sama, ja piłam 3-4 łyżeczki raz dziennie albo niuni 1 łyżeczka na 100ml. super jest, jedz duzo owoców szczególnie jabłek i buraki
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum