szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - zatwardzenia


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
kasia-gielgier
2005-05-17
Email
moj synak Adaś ma 9miesiecy inie pije z butelki ani sokow,wody ani mleka tylko cycus podoje mu picie lyzeczka ale wypije trzy cztery a reszte wypluwa mysle ze dlatego ma problemy z kupkkmi nie wiem co robic codzienie walczymy z termometrem
Jagoda
2005-06-10
18:29:16
Email
Poobserwuj swoją dietę, będziesz wiedzieć, co jej odpowiada, a co nie. Dobre są masaże brzuszka, ciepłe kąpiele, noszenie na ręku brzuszkiem do dołu, przyginanie nóżek do brzuszka. Pracę jelit reguluje koperek i rumianek - możesz je sama pić.
emka
2005-06-13
00:35:20
Email
My ostatnio bylismy u pediatry i kazała nam odstawić marchewkę, jabłka - przecier (soczek ok) i kaszki ryżowe lub zupki na ryzu etc. Ania ma teraz 7 miesięcy. natomiast nasz znajomy prof.powiedział, że trzeba więcej poić w okresie przechodzenia na stały pokarm. Niunia jest nadal na cycusiu + kaszka kukurydziana, dynia, gruszka, powoli wprowadzamy mięsko (kurczak, indyk). Ziemniakiami i królikiem pluje. A poimy ją łyżeczką (dłuugo to trwa ;)bo z butli nie chce za nic w świecie (chociaż wcześniej piła..). Podaję jej znów herbatkę przyspieszjącą trawienie hippa (rumianek, koper włoski, anyż) i jest lepiej. Ale kupki nadal twarde. DO IZY może spróbuj takiej herbatki, lub sama ją pij. Słyszałam też by jeśc anyżek lub kminek. Ponoć bardzo pomaga. Ale obydwu nie lubię (blee) więc nie próbowałam. W herbatce tak nie czuć :)Pozdrawiam mamy wszystkich twardzielek i twardzieli ;)
A
2005-11-03
10:29:12
Email
proponuje papierosa... mi zawsze sie rano po nim chce
agnieszka74
2005-11-03
10:32:06
Email
A może "A" tobie leczenie na nogi ????
A
2005-11-05
10:12:41
Email
tak, tak, bo na glowe juz za pozno... jesli chcesz rzucic ciekawa i cieta riposta to wykorzystaj cos, co nie jest stare, znane i niesmieszne
MoNiSiA
2005-11-05
11:45:28
Email
Może troszkę nie będę w temacie, ale mam nadzieję, że ktoś mi odpisze i rozwieje moje wątpliwości. Z góry dziękuję. Kiedy zaczęłam wprowadzać słoiczki (marchewkę i jabłuszko) u Julki pojawiała się wysypka na buzi, po paru dniach zniknęła. Czy było to od wprowadzenia nowych posiłków i czy zawsze tak będzie kiedy do jej menu dodam coś nowego? Pozdrawiam
agnieszka74
2005-11-12
12:59:14
Email
To nie miało być śmieszne...A moze i stare ale w sam raz dla Ciebie ..
***
2006-03-30
09:17:16
Email
***
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum