szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - bunt "zero" latka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
kaprysna
2010-08-31
Email
Jestem bezsilna. Moje obecnie prawie roczne dziecko od dobrego poltora miesiaca terroryzuje mnie. Filip zawsze byl ekstremalnie sfiksowany na moim punkcie, zawsze obok mnie, bo jak tylko znikalam z pola widzenia byl ryk. Od czasu jak zaczal chodzic (10 miesiecy) caly czas trzyma sie mojej nogawki, bez wziecia go na rece nie jestem w stanie sie przemiescic, teraz doszlo jeszcze klapniecie na pupe i rzucanie glowy na podloge, kopanie nogami itd. ogolna histeria o byle g. i wrzask dobre 15 minut zanim sie uspokoi lub nie. Dzis normalnie myslalm, ze go rozerwie na strzepy, z trudem przychodzi mi pocieszanie, glaskanie, uspokajanie, odwracanie uwagi. Juz nie moge. Czekam tylko jak opieka spoleczna zapuka mi do drzwi, bo go w calym bloku slychac i na zewnatrz tez. Zastanawiam sie co bedzie za rok lub dwa, przy buncie dwulatka. Czy moje dziecko jest normalne?
kaprysna
2010-10-22
21:56:19
Email
Mamy juz wyniki testow alergicznaych z krwi. NIe wyszlo kompletnie nic, tzn wyniki odtrzymane wykluczyly alergie. Badania kalu tez nic nie wykazaly. Tylko sie cieszyc. A z jedzeniem dalej sie meczymy :-(
kaprysna
2010-10-22
22:00:12
Email
Naomi b. prosze o namiary na homeopatke
noemi
2010-10-23
08:26:38
Email
kaprysna, Ewa Pietkiewicz - Rok, kontakt przez Małgorzatę Czarniecką 691 53 86 28 od 18.00 do 20.00. w sensie umawiać się na wizyty możesz tylko w tych godzinach. na Twoim miejscu zadzwoniłabym i umówiłabym się dużo wcześniej przed planowanym terminem, bo nie ukrywam, że ciężko było się do neij dostać. poczytaj sobie o Pietkiewicz w internecie. jak mówię, nam bardzo pomogła. pierwsza wizyta jest droższa, musisz się liczyć z kosztem ok. 200 zł. trzymam kciuki.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum