szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - LOT SAMOLOTEM


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
karolina
2010-05-04
Email
Dziewczyny kiedys miałam chorobę lokomocyjną tak jakoś sama z wiekiem minęła,chociaż na małych bujających mocno stateczkach i karuzelach łańcuchowych jakby jeszcze coś mi tam jest,no i w związku z tym mam pytanko,czy w samolocie też się choroba lokomocyjna objawia??lecę w czerwcu z rodzinką samolotem i nie bardzo wiem czy może wziąść jakieś tabletki??jak lot znoszą dzieci mam 4-letniego synka.
monia_ireland
2010-05-09
21:45:08
Email
karolina nie boj sie-nie taki diabel straszny:) sama pierwszy raz umieralam ze strachu i nie lubie latac z tego powodu ale latam czesto i gesto.Na pocieszenie powiem Ci ze moj syn(ma 3 latka) nigdy w samolocie nie plaklal a lata od 6 miesiaca zycia.I do 2latek przy starcie zawsze zasypial-tak na niego wplywala zmiana cisnienia:) ja jestem panikara i bojazliwa kobieta:) ale jak ja przezylam ilatam to i TY dasz rade:) a strach przelamiesz...zawsze musi byc ten pierwszy raz...:) ja to zawsze pocieszalam sie statystykami ze na drogach ginie znacznie wiecej ludzi jak w powietrzu...Nie martw sie dasz rade-a i bedzie to nowe doswiadzcenie dla Ciebie-zobaczysz jaka bedziesz z siebie dumna jak wyladujesz:) Pozdrawiam i zycze wysokich lotow i miekkich ladowan:)
karolina
2010-05-13
08:16:19
Email
Dzięki Monia za słowa otuchy.Chyba nie bedę oglądać żadnych wiadomości bo wczoraj znowu sie rozbił przy ladowaniu samolot.Chociaż to i tak najbezbieczniejszy srodek transportu.
karolina
2010-09-10
08:51:18
Email
Moje obawy sie nie potwierdziły.Lot minął nam super w obie strony,nie było żadnych turbulencji,spokojnie sobie lecieliśmy,choroby lokomocyjnej nie miałam tabletek też żadnych nie brałam,tylko przed wylotem miałam takiego stresa że jadłam cały czas nawet nie wiedziałam że potrafie tyle zjeść;-))
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum