szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - jakie spacerówki są teraz na topie?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
pinkie
2009-11-07
Email
Musze kupić dla 1,5 rocznej córeczki lekką spacerówkę. Chciałabym, aby miała: 4 koła, rozkładane do spania oparcie, duży kosz na zakupy, śpiworek na nogi , pałąk a nie oddzielne rączki i aby nie zajmowała dużo miejsca w samochodzie. Raczej do miasta niż terenówkę. Kiedyś przygladałam się maclarenowi i bardzo mi się podobała, ale nie pamiętam, czy miała rączki czy pałąk. Co polecacie?
pinkie
2010-05-27
10:19:12
Email
Ale mnie nie chodziło o szpanerski gadżet, tylko o coś najbardziej praktycznego :)))) Ceny i jakość wózków poprawia się z roku na rok, chciałam wiedzieć co można kupić tanio i praktycznie.
majuska
2010-06-30
23:53:08
Email
Byłam ostatnio ze szwagrówką w warszawie na targach matki i dziecka i widziałam na własne oczy tego ridera. i musze przyznać, ze jest nie tylko szpanerski, ale także praktyczny:) Ładniutki i bardzo zwrotny. Cena może nie nalezy do najtańszych, ale za to jest naprawde porządnie wykonany z dobrych materiałów. No i tak jak obiecują - lekki, łatwo się składa, wygodny. jak wsadziłysmy do niego bobasa szwagrówki wyglądał na mega zadowolonego. także szwagierka ma moje błogosławieństwo na zakup:)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum