szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - jakie spacerówki są teraz na topie?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
pinkie
2009-11-07
Email
Musze kupić dla 1,5 rocznej córeczki lekką spacerówkę. Chciałabym, aby miała: 4 koła, rozkładane do spania oparcie, duży kosz na zakupy, śpiworek na nogi , pałąk a nie oddzielne rączki i aby nie zajmowała dużo miejsca w samochodzie. Raczej do miasta niż terenówkę. Kiedyś przygladałam się maclarenowi i bardzo mi się podobała, ale nie pamiętam, czy miała rączki czy pałąk. Co polecacie?
karolina
2009-11-07
16:13:39
Email
ten mi sie tak ostatnio rzucil w oko,wygladał fajnie http://www.allegro.pl/item798592849_spacerowka_cybex_callisto_2009_od_reki_w_wa.html
Joanna26
2009-11-07
21:19:18
Email
maclareny maja raczki
ania23
2009-11-07
22:26:33
Email
Polecam spacerówke firmy Hauck. Mam taką i sprawuje sie dobrze. Spełnia wszystkie kryteria które przedstawilas :-) Przede wszystkim ma ogromny kosz na zakupy. Jedyny minus za folie w budce przez którą swieciło słońce, ale chyba większosc spacerówek ma taka folie na budce.
ania23
2009-11-07
22:32:53
Email
no i zajmuje mało miejsca w samochodzie. Ja włożyłam ja nawet do bagażnika seicento:-) Tylko ze mało takich modeli juz na allegro jest. Ja mam cos w tym stylu http://www.allegro.pl/item807367215_wozek_hauck_shopper6_regulacja_folia_okrycie.html
pinkie
2009-11-09
07:54:10
Email
Aniu, własnie kupiłam wczoraj na giełdzie używanego Haucka! :) Były ABC, Chicco i inne, ale hauck najbardziej mnie zachwycił - jest taki leciutki i zwrotny... i ten kosz na zakupy... i tackę na picie i jedzonko ma... Teraz mąż go musi ponaoliwiać, wypierzemy co się da i mamy super wózeczek! To prawda, spełnia wszystkie wymogi i zajmuje mało miejsca w samochodzie. Nie mamy tylko śpiworka, ale ja trochę szyję i uszycie śpiworka z jakiejśc kurtki to dla mnie zaden problem :))) No i mogę sprzedac mojego Xlandera, który jest świetny, ale zajmuje mi za duzo miejsca w domu.
pinkie
2009-11-09
07:57:00
Email
A co do tego maclarena, który mi się podobał, to okazało się, ze bardzo szybko zepsuły się w nim kółka, tzn osie poszły i mimo, ze taki ładny i drogi, to ośki ma wyjątkowo tandetne.
pinkie
2009-11-09
08:13:19
Email
Aniu, dokładnie taki jak podałaś w linku, tylko tapicerka szaro-różowa - pewnie jakasstarsza kolekcja
ania23
2009-11-10
00:22:31
Email
To zycze dobrego uzytkowania :-) Hauck to chyba niemiecka firma wiec powinien byc wytrzymały. Ja na mój nie narzekam.Mam juz go ponad rok i nic sie nie dzieje. "Działa" bez zarzutu :-)) Jest bardzo funkcjonalny
noemi
2009-11-11
08:16:19
Email
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,7242810,Maclaren_wycofuje_z_USA_milion_wozkow.html zawsze przeglądam rankingi wózków, fotelików, etc, w internecie można znaleźć testy. ostatnio pojawil się nowy raport na temat trujących wózków. tu link do artykulu, gdzie jest podana strona z wynikami testu http://wyborcza.pl/1,76842,7238995,Dzieciece_wozki_pelne_trucizn.html
pinkie
2009-11-11
17:40:24
Email
Noemi, to czemu tak późno odpowiadasz...?
noemi
2009-11-11
17:46:30
Email
pinkie, przypadkowo trafiłam w sieci na to o spacerówkach i od razu napisalam. ie robilam researchu spacerówej, bo my jezdzimy nadal w pierwszym wozku. co do spacerowek, nie chodzi o rynek europejski, ale na wypadek, gdyby ktos się zaopatrywal w usa, może warto wiedziec. to o wózkach trujących bylo tez za 2 dni temu na gazecie.
pinkie
2009-11-11
17:54:31
Email
A może ktoś mógłby przetłumaczyć tę tabelkę z testami, bo ja niestety nie znam niemieckiego... A polskie sa płatne
noemi
2009-11-11
18:45:07
Email
Handhabung: obsluga,Sicherheit und Haltbarkeit: bezpieczenstwo i wytrzymalość, Schadstoffe :substancje szkodliwe, kindergerechte gestaltung: konstrukcja (nie mam pomyslu jak to przetlumaczyc. chodzi o wyprofilowanie siedzisk, rozmieszczenie toreb, etc) na dole tabelki masz oceny:od najwyzeszej do najniższej. jak znajdę chwilę, napisze wiecej co tam ciekawego na stronie jest na ten temat. niestety jestem chora i moja glowa dosc ciężko pracuje:)
pinkie
2009-11-12
08:31:32
Email
Dzięki, Noemi, własnie o nagłówki mi chodziło, bo nie kojarzyłam z niczym.
majuska
2010-05-27
01:52:36
Email
Co prawda widzę, ze wątek sprzed roku i autorka już na pewno po zakupach, ale moze warto go odświeżyć:) Zróbmy listę najbardziej "trendy" gadżetów dla dzieci. Odpowiadając na pytanie - według mojej szwagierki (a ma dziewczyna prawdziwego bzika na punkcie gadźeciarsta. wiecie - zagraniczny Vogue, itp.:) ) najmodniejszym wózkiem sezonu ma być jane rider, nowinka na 2010. Ma odwracalne i zdejmowane siedzisko czyli dziecko moze siedzieć przodem lub tyłem do kierunku jazdy, ręczny hamulec, tylne zawieszenie amortyzowane, jest lekki - 10 kg. oraz bardzo zwrotny. No i ma zdecydowanie szpanerski "look", wiec założę się, ze szwagierka szybko go nabędzie:)
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum