szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - uczulenie na kaszki ?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
bettimal
2008-03-13
Email
Witam was ,dziewczyny prosze was o porade, wiem ze ten tamat byl juz poruszany chodzi mi o uczulenia na kaszke.Moj maluszek ma 6 miesiecy i od 2 tygodni dostaje juz normalne jedzonko i wlasnie po podaniu kaszki do okola ust pojawiaja mu sie czerwone plamy ktore po jakis 20 minutach znikaja.Czy ktoras z was spotkala sie juz z takim czyms, czy sa to objawy uczulenia? pozdrawiam
kyja
2008-03-16
19:22:40
Email
bettimal, z karmieniem piersią alergika wygląda to tak: jeśli matka nie jest alergikiem, to przy karmieniu piersią większego niemowlaka może pozwalać sobie na jedzenie nabiału-jeśli oczywiście maluch nie wykazuje objawów alergii będąc tylko na cycu, bardzo często jest tak,że jeśli matka jest alergikiem, to w czasie laktacji powinna pilnować swojej diety, jeśli dziecko ma objawy alergii. Może to brzmi trochę zawile, ale jesteśmy-ja i mój paroletni syn tego przykładem: ja jestem alergikiem i gdy karmiłam piersią musiałam być na ścisłej diecie, jeśli zjadłam coś nie tak, a mały był tylko na cycu, to od razu pojawiały się u niego objawy uczulenia ( a ja nie mam uczulenia na nabiał). Mój synek ma teraz 3,5 roku i nadal jest na diecie bezmlecznej i bez ryb:( z nabiału je żółty ser-nic mu po nim się nie dzieje.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum