szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - jakie jogurty?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, następna
Napisano: Treść:
behatka
2008-02-04
Email
Dziewczyny, mój synek nie chce jeść jogurtów naturalnych a chciałabym zeby były w jego diecie jakies jogurty. I stąd pytanie - czy mozecie polecic jakies sprawdzone firmy? Co nie szkodzilo Waszym dzieciom :))
ciekawa
2008-02-05
08:34:14
Email
Nasti zjada zwykłe serki chomogenizowane danio lub pyszny-ale to olsztynska melczrnia. Lubi tez jogurty bakomy.
ciekawa
2008-02-05
08:34:16
Email
Nasti zjada zwykłe serki chomogenizowane danio lub pyszny-ale to olsztynska melczrnia. Lubi tez jogurty bakomy.
Goga66
2008-02-05
09:05:44
Email
No więc jeśli chodzi o danio - to b. dużo dzieci ma na te serki uczulenie. Zwłaszcza małych. Znam dziewczynę pracującą w firmie produkującej Danio. Ma dwoje dzieci - jedno w wieku Zu, drugie młodsze. Powiedziała, że w życiu nie dałaby taki maluchom czegoś o tak wielkiej zawartości tłuszczu i cukrów pomijając inne dodatki. Że to potworne świństwo(podobnie jak parówki dla dzieci są gorsze od wielu innych - nie wiem, czy to zauważyłyście)Ja na razie daję actimele. I jak Danonki szkodzą Zuzi, tak actimele chyba nie, chociaż pojawiają się suche plamki na skórze - na szczęście pojedyncze.
ciekawa
2008-02-05
09:09:32
Email
Behatko a próbowałaś podaćnaturalny jogurt z bakomy ale z jakimś owocem????
dodka591983
2008-02-05
10:58:28
Email
Ja mojemu synkowi podaje jogurty Alete Nestle Jogolino od 10miesiaca sa. Nie wiem tylko czy sa w polsce, ale chyba powinny byc, bo nestle produkty sa. Maly nie ma po nich zadnego uczulenia, bardzo je lubi i sa w wielu smakach.
behatka
2008-02-05
12:57:06
Email
u nas chyba nie ma takich jogurtów Nestle (nie widziałam) Na polskiej stronie internetowej tez nie ma. Goga a wiesz cos na temat innych serków? Mam problem bo Antek pije mało mleka, a nie chce mi jesc tez ani sera żółtego ani twarożku, Danonki owszem wcina... I teraz jestem w kropce.... DZiękuje za odzew:)
Goga66
2008-02-05
18:52:46
Email
Jak mu nic nie jest po danonkach, to dawaj. Nic nie wiem o innych serkach - dobrze spojrzeć pewnie na proc. tłuszczu. No i actimele polecam :)A co z kaszkami na mleku takimi dla małych dzieci?
Monik
2008-02-05
20:02:08
Email
Ciekawa Nastusia ma 7 miesięcy a Ty jej już podajesz serki homo i jogurty? Ja zacznę podawać od 10msc i to stopniowo. Wcześniej nawet nie powinno się podawać. Zacznę od jogurtu naturalnego i Actimela. Czytałam gdzieś ranking serków i najlepiej wypadał "Bieluch"-najmniej konserwantów i najwięcej białka przy optymalnej zawartości tłuszczu. Jest smaczny, można zrobić z niego serek owocowy dodając np przecier owocowy. Danio sama jem, bardzo lubię,ale nie wypadł za dobrze. Najbardziej słodzony ze wszystkich serków,to samo tyczy się Danonków. Jeden plus dla tych ostatnich-nie mają wsadu owocowego tylko prawdziwe owoce. Pozdrawiam:)
ciekawa
2008-02-05
20:46:55
Email
Monik nasza lekarka kazała dawać jej już wszytko po trochu. Robus to alergik po mamie to nic dziwnego ze jesteś ostrożna. Nasti jak narazie nic sie nie dzieje ale serki dostaje okazjonalnie raczej przy tym jak ktoś je. często wychodzi zadziej jak raz na tydzień. Zamiast tego daje jej owoce w kisielu na deser. Co do danio to te owocowe-owszem Nasti je aż sie uszy trzęsą ale one mi śmierdzą-no nic nie poradze. Wole te zwykłe waniliowe.
ciekawa
2008-02-05
20:48:58
Email
Ach i przypomniało mi sie pierwszy raz jadła deserek z jogurtem z hippa-dostosowany wiekowo-Behatko moze to dobry pomysł. nie pamietam co to było dokłądnie ale napewno z jogurtem. Na stronie hippa masz wszystkie ich produkty.
Monik
2008-02-05
20:55:12
Email
Z Danio też lubię najbardziej waniliowe albo jabłko z cynamonem. Jednak te serki zawierają bardzo dużo konserwantów i są mocno słodzone. Nie wiem czy jadłyście serek Jogobella dla mnie ohyda. Czuję w nim samą mąkę. W rankingu na 1 miejscu był Bieluch, pod każdym względem. Ciekawa jeszcze nie wiadomo czy ROb jest alergikiem. Alergia na produkt mleczny może objawić się po kilku dniach, a nawet po kilku tygodniach,więc trudno czasem ją stwierdzić. Dlatego sądzę,że warto przestrzegać szkoły, która mówi o tym, by produkty mleczne zacząć podawać nie wcześniej jak po 10 msc. Po co szybciej? Po co ryzykować? To moje zdanie.
MatkaPolka
2008-02-05
21:43:31
Email
Co lekarz to inna szkola, a wszystko i tak zalezy od dziecka. Jesli nie jest alergikiem, to powoli mozna przeciez podawac wszystko, tylko zeby to nie bylo smieciowe jedzenie. Z mlekiem trzeba poczekac, ale przetwory mleczne nasza pediatra zaleca juz podawac 8-9 miesiecznemu dziecku. Ja daje jogurt naturalny wymieszany z owocami lub serek homo. Jest tez kaszka mleczno-ryzowa z Nestle. Behatko, a moze Antek skusi sie na chlebek z serkiem topionym? To tez "tipp" od lekarki.
behatka
2008-02-05
22:48:59
Email
A ten jogurt naturalny mieszać z surowymi owocami? CZy np. jabłko troche pogotowac?
ciekawa
2008-02-06
07:08:39
Email
A po co gotowac toc napewno je surowe jabłuszko.
MatkaPolka
2008-02-06
09:10:53
Email
Ja podaje i surowe i ze sloiczka, np od Hippa brzoskwinie sa bardzo dobre - jogurcik bedzie troche slodszy niz z surowym owocem, moze taki smak maluszek bardziej preferuje i dlatego nie chce jogurtow naturalnych?
Strona 1 - 1, 2, 3, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum