szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Czy dziecko musi raczkować???


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
ania23
2007-12-25
Email
Dziewczyny jak to właściwie jest z tym raczkowaniem?? Moja Amelka ma 10,5 miesiąca i ani myśli o raczkowaniu :-( Od małego nienawidziła leżeć na brzuszku i tak ma do tej pory. strasznie protestuje i płacze a im dłużej ją trzymam w nadziei że stanie na kolanka tym gorzej Czasem stanie na czworaka ale rzadko. Chciałabym sie dowiedzieć czy któraś z was jest mamą nieraczkującego malucha?? Czy w tym wieku jeszcze dziecko może nauczyć sie raczkować? wiem ze raczkowanie jest ważne dla rozwoju malucha ale jak ono nie chce to czy można zmuszać?
ania23
2008-01-04
12:55:42
Email
Behatka to gratulacje wytrwałości co do nauki synka raczkowania :-) U nas jest problem tego typu że Amelka wogóle nie chce stanąć na czterech a jak ja podnosze to sie pręży, ale nie trace nadziei ze w końcu załapie o co biega :-) Behatka a w jakim wieku twój synek zaczął raczkować??
behatka
2008-01-04
17:32:03
Email
Mial skonczone 9 miesiecy. Antek nie lubil lezec na brzuchu wiec pozno zaczal sie przekrecac, ale dosc wczesnie juzpewnie siedzial. I to byl ten moment kiedy siedzial, opieral sie na raczkach ale tak jakby mial za slabe rece bo padal na buzie. wiec ja zaczelam raczkowac :)))
venuss
2008-01-04
21:45:50
Email
Aniu zapomnialam dodac ze ja ze starszym synem tez czesto chodzilismy po domu na czworaka, po to wlasnie by pokazac Oli. obserwowala nas bacznie, mysle ze to mialo wplyw na jej nauke raczkowania, buziaki dla Amelki
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum