szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - co dajecie na drugie śniadania dla roczniaków?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
behatka
2007-11-05
Email
Cześć dziewczyny, może wspomożecie mnie jakimis pomysłami - nie chciałabym zeby mój prawie roczny synek miał zbyt monotonna dietę (na razie nie wprowadzam produktów mlecznych bo mial podejrzenie alergii, Na podwieczorek daje mu owoce, a na to drugie sniadanie je czasem parówke, kanapkę z wędliną - no i nie wiem za bardzo co jeszcze mu dawac bo przeciez parowek nie wolno dawac za czesto. Kaszke dostaje na śniadanie po przbudzeniu i na noc.Z obiadkami tez nie mam problemów. Tylko na te drugie śniadanie brakuje mi pomysłów. Wiem że mi pomożecie :))) Z góry dziekuje :) Buziaki dla dzieciaczków
bea1978
2007-11-09
16:46:45
Email
Venuss do trzech a jak komuś nie przeszkadza może podawac dłużej :)Juz kiedys byl ten wątek poruszony. Jeśli dziecko wcześniej odrzuci mleczko nic sie nie stanie, nie pchamy na siłę a jeśli je lubi(tak jak moja córa)to wg. mnie nie ma czego załowac:)
Angella132
2007-11-09
17:08:59
Email
A ja proponuje wam jeszcze pewne urozmaicenia w diecie - moj Kamyk tez ma chyba skaze i ja daje mu wlasnei na sniadanei kaszke na wodzie i do tego dodaje deserek ze sloiczka,albo buleczke slodka z jabluszkiem, albo biszkopciki, albo chlebek z maselkiem i posmarowany deserkiem albo kanapke z wedlinka.Albo poprostu sama wedlinke. Moze tez jesc herbtniczki, chrupki kukurydziane. Probowalam malemu dawac kisiel ale jakos nim pogardzil.Poza tym moznA dziecku rocznemu juz podawac tkie specjalne ciasteczka dl aniemowlakow dostepne w sklepach - miskopty czy jak one tam sie nazywaja:)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum