szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - komu wierszyk?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 6 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6,
Napisano: Treść:
venuss
2007-07-30
Email
czytając podziękowania koleżanek których dzieciom napisałam wierszyki uznałam, że moge "uszczęsliwić" również inne mamusie:) Jak chcecie mówcie. Musze tylko wyznać, że celowo nazywam je "wierszykami" bo to zwykłe rymowanki dla dzieci, a nie żadne dzieła literackie:) Niektóre mamusie z pewnoscia lepiej piszą ode mnie, ale ja to lubię i jak Ola pozwoli, stworzę chętnie coś nowego. Materiał czerpię z Waszych wpisów na forum, ale moge tez na podtawie charakterystyki maluszka, specjalnie do tego napisanej przez mamusię:) bawmy się. pozdrawiam V.
venuss
2011-09-27
09:09:43
Email
*
venuss
2012-10-05
13:03:51
Email
Szanuj zieleń W lesie żyje wiele zwierząt, mnóstwo roślin – istny cud Bardzo im przeszkadza kiedy ktoś zostawia w lesie brud Lisek rudy nos wystawił na spacerek przejść się chciał Zmartwił się i skrzywił bardzo bo przed norką śmieci miał Kuna leśna wystrojona co do liska w gości szła Futro w śmieciach swe porwała, teraz brzydkie łaty ma Do jeziora ktoś podchodzi to pan borsuk trochę stary Teraz biedak nic nie widzi bo mył w rzece okulary Jaka tam jest brudna woda! Nie do wiary, zawrót głowy! Ktoś do rzeki wylał ścieki oraz olej silnikowy Dam Wam teraz dobrą radę byście zieleń szanowali Śmieci już segregowane do śmietnika wyrzucali To zły człowiek zieleń niszczy więc powiedzmy głośno: NIE! I pomóżmy naszej Ziemi niech zwierzęta ciszą się Chrońmy las – zielone płuca i dom lisa i mrowisko Czystą wodę mieć możemy gdy zadbamy o to wszystko. autor: Elwira Kucharska wrzesień 2010
venuss
2012-10-05
13:06:51
Email
rety, zapomniałam podzielić tekst, ale może domyślicie sie że to wierszyk, pozdrawiam V.
ciekawa
2012-10-05
23:07:23
Email
Piekny Elwira:)
venuss
2012-10-06
16:31:45
Email
Dziękuję Ci Asiu:)
Goga66
2012-10-08
19:16:50
Email
Dawno nie czytałam Twoich wierszyków. Super, jak zawsze :)
venuss
2012-10-10
16:29:45
Email
Goga, dzięki za uznanie Kochana, pozdrawiam
Strona 6 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum