szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - komu wierszyk?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 5 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, następna
Napisano: Treść:
venuss
2007-07-30
Email
czytając podziękowania koleżanek których dzieciom napisałam wierszyki uznałam, że moge "uszczęsliwić" również inne mamusie:) Jak chcecie mówcie. Musze tylko wyznać, że celowo nazywam je "wierszykami" bo to zwykłe rymowanki dla dzieci, a nie żadne dzieła literackie:) Niektóre mamusie z pewnoscia lepiej piszą ode mnie, ale ja to lubię i jak Ola pozwoli, stworzę chętnie coś nowego. Materiał czerpię z Waszych wpisów na forum, ale moge tez na podtawie charakterystyki maluszka, specjalnie do tego napisanej przez mamusię:) bawmy się. pozdrawiam V.
marta0309
2007-12-11
22:29:19
Email
a oto dar venuss-same przeczytajcie:) Dominisia Mała Kropeczka, śliczne słoneczko Spokojna – zawsze tak było Dała nam szczęście, radość, sens życia Dała ogromną nam miłość. * Nasza Domisia cudne prezenty Rodzicom chętnie rozdaje I pierwszy ząbek i pierwszy kroczek W pamięci mocno zostaje * Gdy łapką pulchną, też po raz pierwszy Do buźki małej trafiła Tatuś wysoko skoczył z radości Mamusia się rozczuliła * Od kiedy z nami jest Dominisia Świat jest do góry nogami Bo nasza Niunia jest najważniejsza Jak dobrze, że jest już z nami * Dzięki córeczce wciąż się śmiejemy I bawić się zaczynamy Domisia daje nam samo szczęście I wszyscy tak się kochamy * Kochamy każdą cząstkę jej ciała Każdy paluszek i nóżkę I roześmianą buźkę i łapki I całą naszą papużkę * Gdy mama karmi swoje maleństwo Te chwile także kochamy Mała kruszynka patrzy w nią ufnie Przegląda się w oczach mamy * Wszyscy wokoło bliscy, rodzina Cieszą się szczęściem wraz z nami Obsypywali naszą księżniczkę Samymi gratulacjami * Pierwszy raz kąpał, przewijał córkę Dumny i silny jej tata Będzie pamiętał te miłe chwile Na zawsze, do końca świata * Pierwszy całusek pamięta mama Który córeczka jaj dała Tak drogocenny skarb niczym diament Głęboko w sercu schowała * Domisia mądra jest i radosna Ogląda książki i zdjęcia Stuka w drzwi butem, woła tatusia By pomógł w ważnych zajęciach * Śliczna panienka staje przed lustrem Stroi się i dokazuje Może wyrośnie z Misi modelka Do fotek także pozuje. * Urocze złotko, żywe sreberko Niech w życiu szczęścia ma wiele O to zadbają kochani rodzice Najlepsi jej przyjaciele.
venuss
2007-12-12
14:56:50
Email
martusiu na zdrowie, cieszę się ze komuś mogłam sprawić przyjemność:)
pinkie
2007-12-12
15:07:01
Email
Venuss to kopalnia diamencików ;)
venuss
2007-12-16
17:40:10
Email
Pinkie diamenty to nasze maluszki, są takie cudne i kochane, że możnaby ksiażkę o każdym z nich napisać:)
venuss
2008-03-07
21:31:26
Email
I co mamusie? już wszystkie dzieciaczki dostały wierszyki?
emi
2008-03-18
22:25:20
Email
A czy ja tez mogła bym prosić o wierszyk dla mojego Kubusia?:) Jesli tak to proszę powiedz co Ci potrzebne do takiej śliczniutkiej poezji?:)
emi
2008-03-26
18:44:34
Email
Przez milczenie rozumiem, ze oferta juz nie aktywna:(
venuss
2008-03-26
20:38:43
Email
emi nie było mnie...wiesz święta! oczywiście że oferta aktualna:) masz coś w dziale z fotkami?
Agata
2008-03-27
11:02:52
Email
A czy ja znów mogę się uśmiechnąć o wierszyk ale tym razem dla mojego synka - Mikołajka. Dla ułatwienia podam kilka linków gdzie pisałam o nim. Jego fotki sia w topiku pod tytułem "Nasza Sarunia"
http://happymum.pl/forum/pok_wpis.php?id_dzial=4&id_tem=3665&str_nr=1
http://happymum.pl/forum/pok_wpis.php?id_dzial=6&id_tem=70&str_nr=22
Z góry bardzo dziękujemy:)
emi
2008-03-31
19:57:31
Email
witam:) Bardzo sie cieszę że jednak oferta aktualna:)) Niestety nie mam nic w dziale z fotkami. Jestem w temacie Lutowe niemowlaczki:)) Jesli cos potrzebujesz to napisz a przesle ci:)))
Agata
2008-04-10
11:23:38
Email
up up
emi
2008-04-14
08:30:10
Email
Witam ponownie:) I co z wierszykiem?? Jest jakas szansa?? Pozdrawiam cieplutko;)
venuss
2008-05-05
19:39:08
Email
emi nie mam "materiału" .. napisz proszę coś o swoim słoneczku, jak się urodziło... co się wokól niego działo... a może coś z obecnych chwil, kolor oczu, włosków...... jak widzą je dziadkowie, ciocie.. nie wiem. To co chciałabyś uwiecznić na pamiątkę, a ja spróbuję z tego zrobić rym i wierszyk gotowy:)
arivle@poczta.onet.pl
emi
2008-06-19
23:26:57
Email
wenuss:) oczywiście ze cos naskrobie, tylko musze toche pomyslec nad tym:))) Postaram sie to zrobic jak najszybciej:)) Bardzo dziekuje za pamiec:))
venuss
2008-06-20
09:24:23
Email
emi zajrzyj do działu z fotkami, gdzie sylwetkar na stronie 3 pisze o swoim okruszku, to było dobre... dalej znajdziesz wierszyk. chodzi własnie o coś takiego,... zwykłego... zobacz sama:) pozdrawiam
venuss
2011-09-27
09:09:43
Email
*
venuss
2012-10-05
13:03:51
Email
Szanuj zieleń W lesie żyje wiele zwierząt, mnóstwo roślin – istny cud Bardzo im przeszkadza kiedy ktoś zostawia w lesie brud Lisek rudy nos wystawił na spacerek przejść się chciał Zmartwił się i skrzywił bardzo bo przed norką śmieci miał Kuna leśna wystrojona co do liska w gości szła Futro w śmieciach swe porwała, teraz brzydkie łaty ma Do jeziora ktoś podchodzi to pan borsuk trochę stary Teraz biedak nic nie widzi bo mył w rzece okulary Jaka tam jest brudna woda! Nie do wiary, zawrót głowy! Ktoś do rzeki wylał ścieki oraz olej silnikowy Dam Wam teraz dobrą radę byście zieleń szanowali Śmieci już segregowane do śmietnika wyrzucali To zły człowiek zieleń niszczy więc powiedzmy głośno: NIE! I pomóżmy naszej Ziemi niech zwierzęta ciszą się Chrońmy las – zielone płuca i dom lisa i mrowisko Czystą wodę mieć możemy gdy zadbamy o to wszystko. autor: Elwira Kucharska wrzesień 2010
venuss
2012-10-05
13:06:51
Email
rety, zapomniałam podzielić tekst, ale może domyślicie sie że to wierszyk, pozdrawiam V.
ciekawa
2012-10-05
23:07:23
Email
Piekny Elwira:)
venuss
2012-10-06
16:31:45
Email
Dziękuję Ci Asiu:)
Goga66
2012-10-08
19:16:50
Email
Dawno nie czytałam Twoich wierszyków. Super, jak zawsze :)
venuss
2012-10-10
16:29:45
Email
Goga, dzięki za uznanie Kochana, pozdrawiam
Strona 5 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum