szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Pytanie do Pinki 2.Tym razem: KOJEC


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Joanna26
2007-07-03
Email
Pinki,wspominalas gdzies,ze kojec sie przydaje.Kiedy takie cos jest potrzebne? Jak dziecko ma ile i co robi?Sa jakies rozne rodzaje?Slyszalam,ze nie wsyzstkie dzieci chca sie bawic w kojcu.Jak Ci sie bedzie nudzilo jutro w poludnie,to odpisz,prosze:)
pinkie
2007-07-04
22:58:33
Email
Acha, a szafki można powiązać tasiemkami i gumkami, ale gdy trzeba je często otwierać w kuchni podczas gotowania to odwiazywanie i zawiazywanie nie jest juz takie fajne dla kucharza, prawda?
marta0309
2007-07-05
07:56:37
Email
walsnie taki kojec przydałby sie mi w taklich sytuacjach jakich opisala pinkie.niesety nie mam go gdzie w domu wstawic wiec musze sobie sama radzic i ciagle biegam za mala po kuchni bo wszedzi mi wlazi bo zaczela raczkowac.
Joanna26
2007-07-05
20:36:20
Email
Nie chcialabym wydac pieniedzy na cos,co sie okaze zbedne i w dodatku zagraci mi mieszkanie.Ale lezaczek zdal egzamin swietnie,przypuszczem,ze Emilka ma podobny temperament do Tomusia,wiec moze i kojec sie nam przyda.Zobaczymy:)Na razie mala wcale nie wykazuje zamiaru przemieszczania sie;)
pinkie
2007-07-05
22:34:58
Email
Joanno, poczekaj jeszcze na próby raczkowania i będziesz wiedziała, czy odczuwasz brak kojca, czy nie.
Joanna26
2007-07-05
22:48:42
Email
Obejrzalam rozne kojce na allegro i wyszlo mi,ze chyba rozmiarami to tylko lozeczko turystyczne pasuje.A skoro tak,to moze warto je kupic przed wakacyjnym wyjazdem?Wprawdzie moje Malenstwo spi glownie ze mna,w lozeczku tylko po wieczornym karmieniu,o ile ja tam odloze i sie nie obudzi;)No nie wiem.
kasiarys7
2007-07-05
23:15:39
Email
U nas też leżaczek sprawdził się w 100 % i ma nadzieje że kojec też sie spisze na tyle procent.Chociaż już pare razy przylapałam synka na tym jak przekręca się w leżaczku na bok odpycha nóżkami i główka już jest na końcu leżaczka a raz to dosłownie była już za - dobrze że w pore zauważyłam och ach strach pomyśleć co byłoby....mały juz nie usiedzi w miejscu dłużej niż 10 minut.wszystko go interesuje a moja głowa zaczyna obracać siię dookoła.Kojec juz mam i będę go niedługo testować.Pinkie ale udzieliłaś wyczerpującej odpowiedzi...+
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum