szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - WAKACJE Z MALUCHAMI


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Joanna26
2007-06-27
Email
Ten watek byl juz nie raz i przewija sie w roznych wypowiedziach,ale mysle,ze warto go jeszcze raz poruszyc, uaktualnic i rozbudowac.A zatem: doswiadczone i mniej doswiadczone mamy: gdzie na wakacje z maluchem???
Mnie osobiscie interesowalaby miejscowosc z wieloma szlakami spacerowymi - wozkowymi, moja Mala ma prawie 4 miesiace. Poradzcie cos:) No i podzielcie sie swoimi planami.
pinkie
2007-07-18
14:56:54
Email
A jednak jedziemy w Góry Świętokrzyskie, bo to o wiele bliżej od nas. Będziemy mieszkać na kwaterze w Starej Słupi. Goga, napisz, gdzie byliście.
ANDZIA76
2007-07-19
21:40:19
Email
A my jedziemy 1.08 na Kaszuby nad jezioro, w internecie ośrodek wygląda ciekawie, jest mnóstwo atrakcji dla rodzin z dziecmi ale jak jest naprawdę to zobaczymy na miejscu i po powrocie opiszę. Już nie mogę się doczekać i mam nadzieję, że pogoda dopisze.
ciekawa
2007-07-20
15:00:37
Email
Jupii:) maż dostał wezwanie na dodatkowe szkolenie do woja we wrześniu-z tego tytułu zrobiłam raban i "scene":) Wiec mój mąż żeby mnie udobruchać obiecał mi ze w sierpniu jednak na troszkę wyjedziemy nad morze:)
Goga66
2007-07-20
15:09:27
Email
Pinkie - teraz sobie nie przypomnę nazwy, to był spory ośrodek z basenem na samej górze ale nie w głównym, najwyższym paśmie i niezbyt blisko tego pasma. Z wózkiem, to trzeba niestety łazić szosami ale z nosidłem w głównym paśmie jest troszkę łagodnego, fajnego chodzenia. Są stare miasteczka, oczywiście Łysa góra itp. Przez tydzień jest co robić. Jest też zalew chyba z możliwością kąpania się. Jeżeli jedziecie samochodem, to możecie przemieszczać się nad wodę na zmianę z górami
Goga66
2007-07-20
15:10:12
Email
A Stara Słupia to chyba koło tego głównego pasma, o ile się nie mylę
monia_ireland
2007-07-20
15:32:59
Email
My zabieramy Nikodema na tydzien nad Morze Irlandzkie.Nad polskie morze mamy zbyt daleko bo objechac cała Polske a nad irlandzkie zaledwie 3h samolotem:)
sylwetkar
2007-07-20
16:48:55
Email
ciekawa super ze jednak pojedziesz nam morze
kasiarys7
2007-07-20
16:52:31
Email
Venuss a masz jakieś fajne kwatery w Krynicy godne polecenia...dla bączka.
donka
2007-07-23
20:11:01
Email
pinkie, ja pochodze zgor swietokrzyskich,a dokladnie z nowej slupi,polozonej obok starej slupi. sa to piekne okolice, nie za wysokie gory, w sam raz na spacery z dzieciatkiem. na Swiety krzyz mozna dostac sie dwoma sposobami:albo Droga Krolewska przez las-jedynie nosidelko,wozek nie ma szans, lub podjechac z drugiej strony, zostawic auto i stamtad przez las,ale asfaltem mozna spokojnie dotrzec wozkiem. poza tym jest wiele miejscowosci wartych obejrzenia,gdzie wozek sobie doskonale poradzi. jesli masz jescze jakes pytanka,to chetnie pomoge
Joanna26
2007-07-25
10:46:03
Email
Goga,pisalas,ze sie wybieracie na Roztocze.Polecam w Zwierzyncu pensjonat Czar Roztocza.Bardzo dobry standard,zamykane pomieszczenie na rowery,ogolnodostepna kuchnia z pelnym wyposazeniem.Namiary: Zwierzyniec,ul.Rudka 5d,tel. 084 6439223, 0504172320.
Joanna26
2007-07-25
11:04:25
Email
Oj,chyba sie spoznilam,bo Wy juz jestescie na Roztoczu...Moze sami tam traficie,warto:)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum