szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - WAKACJE Z MALUCHAMI


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
Joanna26
2007-06-27
Email
Ten watek byl juz nie raz i przewija sie w roznych wypowiedziach,ale mysle,ze warto go jeszcze raz poruszyc, uaktualnic i rozbudowac.A zatem: doswiadczone i mniej doswiadczone mamy: gdzie na wakacje z maluchem???
Mnie osobiscie interesowalaby miejscowosc z wieloma szlakami spacerowymi - wozkowymi, moja Mala ma prawie 4 miesiace. Poradzcie cos:) No i podzielcie sie swoimi planami.
venuss
2007-06-27
22:09:16
Email
polecam Krynicę Morska, dużo jodu w powietrzu, zdrowo dla malenstwa no i jest piekna (długa, wybrukowana) promenada, prowadzi od morza przez las az do miasta. Kocham to miasteczko
Joanna26
2007-06-27
22:58:21
Email
Venuss,dzieki za odzew!Najwyrazniej temat nie jest jednak prosty,duzo osob oglada,ale malo sie dzieli doswiadczeniami:)Buzka.
femag
2007-06-28
10:25:22
Email
My w zeszłym roku z 9mcznym dzieckiem byliśmy w Kołobrzegu, dużo parków i alejek blisko plaży, do tego super powietrze. Mała miała apetyt i szybko zasypiała na spacerkach, bardzo byłam zadowolona z wyjazdu, polecam. Krynica tez jest ładna.
ania23
2007-07-12
16:22:56
Email
Dziewczyny a w jakim wieku wasze pociechy pierwszy raz były z wami na wyjeździe tzn.na wakacjach? My chcemy wyjechac w sierpniu, Amelka bedzie miała wtedy 6 m-cy i zastanawiam sie jak zniesie ten wyjazd (nad morze).
Goga66
2007-07-12
16:28:29
Email
Morze jest dobre, ma łagodny klimat i jod.
A teraz o nas: Na działkę, do Puszczy Kozienickiej - 100 km od nas Zu pojechała na miesiąc mając 1,5 miesiąca. A tam woda w studni i kibelek na podwórku. Gdy miała 3 miesiące zabraliśmy ją w góry Świętokrzyskie. Jeździliśmy wózkiem po poboczach jezdni :) Wózek 17,5 kg. Wyrobiliśmy sobie nieźle mięśnie pchając go codziennie 2 km pod górę, gdzie mieszkaliśmy. Gdy Zu skończyła 13 miesięcy polecieliśmy na Kretę :)
sylwetkar
2007-07-12
16:54:15
Email
my w sierpniu jedziemy do Ustki Zuzia będzie miała prwawie 3mc pytałam lekarki stwierdziła że ona widzi same plusy w takim wyjezdzie zastanawiamy sie tylko jak nam minie podróż jedziemy pociągiem ale jeteśmy dobrej myśli
ciekawa
2007-07-12
17:37:49
Email
Jejku jak ja wam zazdroszczę:( mój mąż ma tyle roboty że jeśli w ogóle coś sie uda to na 3 dni;( Nawet wspomniał ze mnie wywiezie gdzie chce i po mnie potem przyjedzie. Tylko gdzie my dwie bidulki same pojedziemy:(
Joanna26
2007-07-12
17:41:49
Email
Ciekawa,wez ze soba swoja Mame.Ja bym tak zrobila,gdybym tylko mogla:)Babcia bedzie zachwycona mozliwoscia przebywania z wnusia i na pewno obie wypoczniecie.Zdaje sie,ze jestescie w dobrych stosunkach,prawda?
ciekawa
2007-07-12
20:13:52
Email
Niestety Joasiu:( mama ma bardzo starego psa. Zabrać go nie da rady bo taki już piesek weteran a w domu pusto nikt sie nim nie zajmie;( Eh no jakoś to będzie nawiedzę brata pod Olsztynem na jeden dzień, będziemy chodziły na spacery i na działkę.
Monik
2007-07-12
20:51:30
Email
Ja jadę we wrześniu do Ustronia Morskiego na 2 tygodnie. Robuś będzie miał 4 miesiące. To dobra inwestycja dla zdrowia i piękne miejsce, fajny deptak na spacery. Polecam:)
Monik
2007-07-12
20:54:50
Email
Polecam też stronę Wakacje z misiem
Basia.26
2007-07-13
07:18:48
Email
ja byłam nad morzem w Ustce. uwazam że jest to miasteczko świetnie przystosowane dla spacerowiczów z wózkami, dla jezdzących na rowerach, chcacych pobiegać. wózkiem można dojechać praktycznie do samego morza, sa porobione trakty drewniane przez plażę. do plazy dojście przez las, za to po pieknych deptakach. Miłek mial wtedy 5 i pół miesiaca i uwazam, ze podróż zniósł o niebo lepiej niz byłoby to teraz (ma 17 m-cy). 5 miesięczny szkrab to super sprawa nad morze. mój mały jeszcze się nie przewracał zbyt sparnie na brzuszek i z powrotem, także spokojnie kładłam go na kocyku na piasku (pod namiocikiem), grzecznie sypiał w wózku prawie podczas całego wielogodzinnego pobytu na plazy. myśle, ze znacznie cieżej jest z raczkujacym łobuziakiem na plazy, bo jak juz chodzi, to juz pół biedy;) na wakacje polecam także mieścinke Dąbki, położoną miedzy morzem a jeziorem. można poogladać przepiękne połączenia morza i jeziora, w których następje wymiana wody:) do tego jest mnóstwo ścieżek rowerowych i spacerniaków wybrukowanych biegnących wzdłuż morza. małe centrum ze wszystkimi niezbędnymi rzeczami, przytulne knajpki z karaoke, występami przeróżnych "egzotycznych" kameralnych kapel. bardzo mi się tam podobało:)
pinkie
2007-07-13
08:50:57
Email
A my się wybieramy w góry, w okolice Szklarskiej Poręby. Świetna strona, MOnik, dziękuję za link, może skorzystamy. Unikamy tłumów znad morza, tym razem chcemy spędzić kilka dni w lesie, spacerować górskimi ścieżkami (sprawdzić, czy Xlander naprawdę taki wyczynowy).
sylwetkar
2007-07-16
14:23:13
Email
hej Basia ja też uważam że Ustka jest bardzo dobrym miejsceem na wypoczynek z dzieckiem co prawda w tym roku po raz pierwszy pojedziemy we trojke ale sami jeżdzimy już od lat wiemy gdzie można tylko pieszo gdzie można wózkiem będziemy mieszkać po zachodniej str więc cisza spokój na plaże blisko można dojechać wózkiem a zastanawiamy sie czy nie lepiej brać małą w nosidełku wtedy będziemy mogli spacerować poi całym lesie hmm juz sie nie moge doczekać
pinkie
2007-07-16
14:37:19
Email
Goga, a gdzie byliście w Świetokrzyskich? Dziś oglądałam ofertę agroturystyczną. Moz e będziemy mieli nosidło , to będziemy maszerować. Ale jak z wózkiem? Jest gdzie pochodzić?
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum