szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - placz


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
dodka591983
2007-06-12
Email
Dziewczyny jestem zalamana a moja cierpliwosc na skraju wyczerpania. Moj synek od rana do wieczora placze. I to nie jest placz z bolu (wczorajbylismy u lekjarza jest zdrowy jak ryba) on poprostu wszystko co chce wymusza placzem. Wiem ze to troche smieszne bo ma dopiero 4 miesiace ale tak jest. O lezeniu nie ma mowy tylko na rece jak sie go polozy ryczy, jak jest na rekach i nie podoba mu sie pozycja ryczy, smoczek wypadnie placz. Nawet podczas karmienia przy zmianie piersi (trwa to kolo 30sekund) potrafi od razu sie rozbeczec. A jesli podpasuje sie mu to od razu usmiech na twarzy. Ladnie przybiera na wadze wiec o niedozywieniu nie ma co mowic faktem jest ze teraz zabkowanie poteguje te placze ale tak bylo i wczesniej . On nawet gdy prawie spi placze jeszcze sobie pod nosem. Jednym slowem mowiac od rana do wieczora jest bek z byle powodu. Poradzcie mi jak to zwalczyc bo ten placz to wierci mi dziure w mozgu i z dnia na dzien coraz gorzej to znosze. Takiplaczek i jeczek z tego mojego malenstwa
emi
2007-06-13
11:40:31
Email
Dodka jestem przerazone tym co piszesz. Moj mały na szczescie tak nie płakał, ale mysle ze moze twoje malenstwo płacze tez dlatego ze nie jest przyzwyczajone do samotnosci, tzn do tego zeby chwilke bawic sie samemu. Sprobuj moze zostawiac go na kilka chwil samego na macie, zeby uczył sie ze czasem musi zajac sie sam soba. Jak zacznie płakac to podejdz przytul go powiedz ze mamusia jest i odejdz znow na chwilke ale tak zebys była w zasiegu jego wzroku. Pewnie bedzie płakac ale mysle ze z czasem bedzie coraz lepiej. Oczywiscie zgadzam sie z dziewczynami ze powinnas sobie robic wychodne bo w koncu ile człowiek moze wytrzymac. Trzeba chocaiz by zmienic otoczenie. A jak jest na spacerach?? Tez płacze??? Pozdrawiam i zycze duuuzo cierpliwosci:)))
dodka591983
2007-06-13
11:53:50
Email
Masz racje Emi musze zrobic starcie sil i wziac go troszke na przetrzymanie bo ten moj pieszczoch pochlania calutki moj czas, tylko jak zaczyna plakalto mi go zal i znow go na rece biore wtedy od razu sie uspokaja. No ale nic trening czyni mistrza wlasnie lezy obok mnie na macie i sie bawi zobaczymy jak bedzie dalej. A jesli chodzi o spacery to jest boski lezy podziwia drzewa nawet pospi (bo w domu w ciagu dnia to spi raptem 1,5godz).
dodka591983
2007-06-16
11:31:15
Email
Musze sie wam pochwalic, ze jest znaczna poprawa. Rozlozylam w salonie lozeczko podruzne wyslalam milym kocykiem poprzywieszalam zabawki nawrzucalam gryzaki i moj brzdac swietnie sie tam czuje!!nie ma placzu od razu ze chce na rece. Potrafi zajac sie soba a ja mam czas na inne obowiazki. Moze czuje ze to jeat tylko jego miejsce do tego bezpieczne ma mnie w zasiegu wzroku i moze sobie fikac. Oczywiscie nadal poswiecam mu najwiecej czasu i uwagi po to jestem w domu.
emi
2007-06-19
21:32:20
Email
Dotka gratulacje:)) Super ze malenstwo powoli uczy sie samodzielnosci:)) Mysle ze na poczatku sama przyzwyczaiłas synka ze ciagle jestes przy nim na kazde zawołanie i nie tylko i pozniej gdy ciebie nie było to poprostu nie było dla niego normalne i chyba po prostu sie bał. Teraz musisz po malutku i cierpiliwie uczyc go ze czasem musi sam sie pobawic zebys ty mogła cokolwiek zrobic albo chociaz zebys mogła chwilke odetchnac:)
Wikusia
2007-06-19
22:24:24
Email
Dodtka odnosnie zabkowania jezeli maly ci marudzi bo wychodza mu zabki, to ja ostatnio kupilam tutaj granulki homeopatyczne OSANIT sa rewelacyjne, gdyby nie one to mysle ze musialabym wstawac co pol godziny do malej a tak to przesypiala nawet po trzy - cztery. Polecam naprawde kupisz w kazdej aptece lub czopki homeopatyczne VIBURCOL.
dodka591983
2007-06-20
11:51:34
Email
Hej dziewczyny rzeczywiscie czopkisa dobre bo juz uzywalam, a MAly jest corazgrzeczniejszy gdy jest sam. Wczoraj kupilismy mu bujaczke elektroniczna wiec wlacze mu on zadowolony a ja mam czas np. powiesic pranie. Zabki narazie przestaly dokuczac chociaz nadal bardzo sie slini. A po za tym przyjechala do nas moja kochana babcia na 4 tygodnie dzieki niej wysypiam sie, bo zabiera rano Filipa do siebie i te pyszne obiadki......... dzieki niej mam troche luzu.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum