szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - zwiekszyc laktacje


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
luiza
2007-06-03
Email
hej jak zwiekszyc laktacje bo mam chyba ten dolek laktacyjny i piersi mi slabo przybieraja,dzidzius je co 2 godziny i wyjada z dwoch bo jedna mu nie wystarcza,az placze przy jedzeniu nie puszczajac piersi.
dodka591983
2007-06-05
11:32:26
Email
Filip do tej pory jak sie przeje to ulewa to co sie nie zmiescilo, i takbylodo 3 miesiaca. Kolki kolki i jeszcze razkolki. Ja juz´gdzies na forum pisalam ze lekarz powiedzialmi abymnie karmila go czesciej juz co 2 godziny wtedy brzuszek ma czas by strawic zawartosc i przyjac nowy pokarm. a takgdy co chwilke je to nie nadarza i od tego sa kolki.
luiza
2007-06-05
13:36:04
Email
tak wiec jeszcze półtora miesiaca płaczu.staralam sie go nie karmic tak czesto to był straszny płacz i wymiękałam i znow jadł.odstawiłam ten debridat bo i tak nie pomaga zobacze teraz infacol,skoro jest ziołowy to rzeczywiscie moze bedzie bardziej skuteczny.
luiza
2007-06-07
21:02:15
Email
infacol pije i nie pomaga a herbatki planteks nie chce pic,ani z butli anie z łyżeczki.jakie macie sposoby na tą kolke?
venuss
2007-06-09
17:41:59
Email
luiza są jeszcze czopki Viburcol uspkajające, przeciwzapalne, homeopatyczne, Moj pediatra kazal dać paracetamol dla niemowląt w czopku jakby tamte nie pomogły. I czasem daję, nie chce żeby Ola (3mc) pakała, doktor mowi ze nie musi plakac, sa sposoby, to tez czlowiek:)
venuss
2007-06-09
17:47:33
Email
luiza infacol podawaj przed kazdym karmieniem, pomoze... po kilku dniach powinien byc efekt. a Ty uwazaj co jesz, zadnego ogorka, salaty, pomidorow, truskawek, winogron itp nie mozna! nic smazonego, tylko gotowane, to chyba wiesz..? cierpliwosci
venuss
2007-06-09
17:50:22
Email
luiza poczytaj archiwum http://www.happymum.pl/forum/pok_wpis.php?id_dzial=4&id_tem=102&str_nr=1
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum