szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - zwiekszyc laktacje


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
luiza
2007-06-03
Email
hej jak zwiekszyc laktacje bo mam chyba ten dolek laktacyjny i piersi mi slabo przybieraja,dzidzius je co 2 godziny i wyjada z dwoch bo jedna mu nie wystarcza,az placze przy jedzeniu nie puszczajac piersi.
dodka591983
2007-06-03
20:47:35
Email
Luiza sproboj herbatek dla mam karmiacych np.Hipp. Mnie bardzo pomogly. Herbatka koperkowa tez wspomaga laktacje a do tego dziala wiatropednie na dzidziusia.Sa takze dostepne soki specjalne.
Wikusia
2007-06-03
21:42:51
Email
Duzo pic, pic i jeszcze raz pic i tak jak napisala Dodka herbatki laktacyjne. Moja polozna mi tez mowila ze zaraz po karmieniu wypic szklanke lub dwie wody, wogole zeby duzo wody pic. tylko jak masz pragnienie to nie jednym duszkiem a powoli malymi lyczkami u mnie to sie sprawdzilo, tylko ze ja tez pilam herbatki minimum cztery dziennie.
luiza
2007-06-03
22:25:25
Email
Dodka powiedz mi jakiej firmy ta herbatka koperkowa(czy to jest herbatka dla matek karmiących czy dla dzieci)i ile jej pic bo mojemu szkrabowi by sie przydalo bo ma kolke a ja miala bym wiecej mleczka.dzisiaj spróbuje karmi na noc podobno tez poprawia laktacje.pozdrawiam
mayasun
2007-06-04
09:16:37
Email
O wiele lepsza od herbatki HIPPa jest FITO MIX. Są to zioła. Moja kuzynka nie mogła karmić swojego malusza przez tydzień, bo miał operację, więc pokarm jej zanikał. Tylko Fito mix pomógł. Mi po cesarce też dał szybko mleczko. Kupisz go w aptece lub w zielarskim.
dodka591983
2007-06-04
12:09:24
Email
Ja pilam zwykla herbate koperkowa taka ze sklepu a potem zaczelam pic ta dla matek karmiacych HIPP gdyz to jest mieszanka kopru kminku i innych ziol wspomagajacych laktacje a takze dzialaja antykolkowo. JA pilam kolo 5-6 dziennie i naprawde pomagalo. Teraz musze natomiast pic duzo miety gdyz mam za duzo swojego pokarmu a mieta pomaga by nie produkowac zbyt duzo mleka.
dodka591983
2007-06-04
12:12:58
Email
A jesli twoja dzidzia ma kolke sproboj i jej podac herbatke. W naszym przypadku sprawdzil sie Plantex jak i Hipp koperkowa, ktora podaje do tej pory pomimo ze kolki dawno minely, ale profilaktycznie nie zaszkodzi, gdyz czasami zdarzy mi sie zjesc cos mniej wskazanego ;)
venuss
2007-06-04
12:40:21
Email
luiza na laktacje duzo pij (jedz tez zupy, najlepiej rosół) i duzo spij. podczas snu mleczko tez sie produkuje, no i Hipp na laktacje pomaga. Na kolke polecam Infacol. to pomaga mojej Oli, a jak juz nic nie pomaga daj dziecku czopek Viburcol homeopatyczny, nieszkodliwy i monza podawac od urodzenia. Pozdrawiam
luiza
2007-06-04
16:08:13
Email
kupilam fito mix zobaczymy zaczełam dzis pic.mam nadzieje ze na kolke troche tez pomoze,oprócz tego dostaje na kolke debridat lekarz przepisal.karmi nie pomaga!najgorsze ze jadl wczesniej co 3godziny a teraz chce co 1,5 i je z dwoch piersi bo widocznie jest za mało,dzis nie moglam pochodzic na spacerze bo po godzinie juz byl placz i spowrotem do domu nakarmic.
mayasun
2007-06-04
18:55:01
Email
To nie karmisz na spacerze? Nigdy nie miałam oporów, żeby nakarmić małą na spacerze.
venuss
2007-06-04
19:16:39
Email
luiza moze to nie kolka tylko głod????? niemowle bardzo płacze jak jest głodne i pręży się jak przy kolce. Ja tez miałam mało pokarmu. Po opróżnieniu dwóch piersi moja dwumiesięczna pirania wypijała jeszcze 60-70 ml mleka "NAN". Ale nie przy każdym karmieniu. To trwało 2 dni, potem się odstresowalam, wyspałam i pokarm wrócił, teraz mam aż za duzo:) Niektóre mamusie twierdzą ze nie nalezy dokarmiać, zeby sie dziecko nie przyzwyczailo do butli, ale ja mysle inaczej: jak głodne trzeba nakrmić!Debridat jest bardziej p/ulewaniu, no i to chemia, spróbuj najpierw ziółek (infacol, sab-simplex, plantex) To moje rady ale zrób jak uwazasz.
luiza
2007-06-04
20:17:42
Email
moj sie pręży przez sen,steka i poprykuje,a jak bylismy u lekarza to go niezle odgazowal termometrem,wiec troche kolki tez ma.dzisiaj najada sie juz z jednej piersi,wszystko wraca do normy mam nadzieje.juz nie placze przy jedzeniu tylko puszcza sam cycka i zasypia.A co do spacerku to u nas nie ma za bardzo gdzie nakarmc bo problem z ławką,ale nie bylam tak daleko,zadowolił sie chwilowo smoczkiem.
Kasia:)
2007-06-04
21:08:00
Email
Luiza,karmi tez moze podzialac ale jak ze wszystkim nie wypity raz ale np zobacz dziennie jeden przez tydzien,herbatki hippa,duzo picia i plynow-ja uwazalabym z rosolkiem bo wszedzie pisze ze jest ciezkostrawny dla dzidzi jak karmisz-musisz poobserwowac-moja na poczatku byla niespokojna a po paru obiadkach sie przyzwyczaila i bylo ok!!!
luiza
2007-06-04
23:03:31
Email
wlasnie mialam atak histeri malego,zjadl z dwoch piersi i placze juz przy cycku i zaczelam mu grzac mleko w butelce a tu nic nie chcial wypic,z awentoskiej nic,potem podgrzalam mu z takiej co pil w szpitalu najzwyklejszej tez nie chcial pic.wkoncu pryknął i moment zamknął oczy i przysypia,wiec chyba to brzuszek,nie mam pojecia co juz robic.teraz leży i sapie.Ale mi go strasznie szkoda :( herbatki i tak bede pila na mleczko
dodka591983
2007-06-05
10:44:34
Email
Jesli tak to wyglada to moim zdaniem to brzszek. moj synek tez tak mial jak jadl to ok jak konczyl, ryk bo bolal brzszek, wiec jadl dalej bo przy cycusiu sie uspakajal a przez to ze jadl dalej byly bole. to takie bledne kolo.
luiza
2007-06-05
11:18:36
Email
no własnie i u mnie tak jest,dzisiaj nie spi od 6 30 co przysnie i go odkladam to zaraz placze i do cyca.ulewa mu sie bardzo od przejedzenia pewnie,bo jak mu sie nie beknie to zaraz czkawka,uleje sie i znow glodny.pozdrawiam
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum