szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Maść na AZS - Elidel


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
polishgirl
2007-05-10
Email
Cześć dziewczyny. Byłam dziś z małym u alergologa z tą jego sucha skórką i plamkami. Powiedziała że to najprawdopodobniej alergia na mleko. Musimy zrobic badanie krwi. Przepisała mi maść Elidel , nie sterydowa, kosztuje około 80 zł. Dlatego mam do Was pytanie. Czy któraś z Was stosowała tą maść?? Czy jest ona faktycznie skuteczna? Nie ukrywam że cena powala mnie trochę z nóg. Do tego jeszcze kazała kupić maść LICHTENA i smarowac po tej maśći Elidel. Czy to faktycznie pomoże ? Wiem nie dowiem sie jeśli nie spróbuję, ale może wy macie z tym jakies doswiadczenie? Acha i kazął nam zmienic mleko z Nestle Junior na Bebilon Pepti. Ile kosztuje to mleko? i Czy faktycznie jest dobre na alergię?
kasiarys7
2007-05-18
16:32:31
Email
Dzisiaj za mleko Bebilon pepti 1 płaciłam 8,96 ...kupiłam zapas a maść witaminowa - robiona bez recepty 20,00 a na recepte 5 zł.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum