szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Męczący kaszel u 4msc dziecka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
TatoRadzio
2007-04-30
Email
Witam. Nasza mała Ola od 6 dni ma katar kaszle, i bardzo rzęzi jej w gardle jak oddycha(czasami). Byłem już u 4 lekarzy. 1 pediarta powiedział - zdrowa. 2 pediatra powiedział - alergia na mleko krowie i przypisał calcium i fenistil(od uczuleń), 3 laryngolog (70 letni dziadek, w którego wiarygodność mocno wątpię) powiedział - obrzęk śluzówki w nosku, poza tym zdrowa. po 5 dniach kuracji wapnowo fenistilowej i widocznym braku poprawy poszedłem znowu do pediatry - zdrowa. No nie. Dziecko potrafi w nocy od kaszlu się obudzić a wszyscy mówią zdrowa. Nie jest to tylko slina spływająca do gardła bo to już przerobiłem, wyraźnie widać problem z gardłem choć rzeczywiście nie jest czerwone. Za kazdym razem po podaniu leków ma kolke, płacze bardzo mocno, brzuch twardy jak skała. Nie wiemy jak jej pomóc. PRZERAŻA MNIE RUTYNOWOŚĆ LEKARZY i zwalanie wszystkiego na alergie. Jutro idę do pediatry.
Wikusia
2007-05-01
22:50:07
Email
Ja polecam rowniez olejek z eukalitusa na enie drog oddechowych taki co sie dodaje pare kropli do wody i podgrzewa swieczka. Moja mala jak ma katarek to naprawde super pomaga i mily zapach roznosi sie po pokoju.
kasiarys7
2007-05-02
10:06:52
Email
Nasivin soft dla niemowląt stosuje się od 1 m-ca.3-4 kropelki dziennie do każdej dziurki przez 5 dni.Póżniej trzeba odstawić.
Goga66
2007-05-03
10:36:38
Email
Moja lekarka powiedziała, żeby nie używać nasivinu częściej niż raz dziennie po kropelce a Zu miała 18 miesięcy
Goga66
2007-05-03
10:37:33
Email
Odciągacz, to popularna Frida a gruszki już od dawna są raczej źle widziane przez lekarzy
katka
2007-05-03
19:02:55
Email
Frida,sopelek
kasiarys7
2007-05-03
21:52:00
Email
To każdy lekarz inaczej radzi stosować NASILVIN-wspomnę,że mój maluszek miał bardzo duży katarek i faktycznie pomogło.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum